Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki virai, prieš metus tėvas nusipirko laptopą manęs neklausęs, nusipirko visišką šūdą, ant desktopo su išjungtom visom programom CPU Usage 50-80proc., Physical Memory Usage 65-70proc. pastoviai, tai sako reikia prakalt.

Windows XP įrašius normaliai veikia, ne taip lagina, kaip ant Win7.

 

Aš nelabai nusimanau kainuose, tai norėjau paklaust kiek gali kainuoti tokį kompą jeigu prakalus, kokius 50 eurų išeitų gaut, arba detalėm kokiom prakalt jeigu išeina.

 

Proc - AMD C-60 APU with Radeon Graphics 1.00 GHz

GPU - AMD Radeon HD 6290 Graphics

RAM - 2GB

HDD - 300GB

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

50EUR gal gal... Kas gali pirkti naudotą/prastą laptopą? Kuris veikia kaip bosh skalbyklė.

Bosh tavo žiniai viena iš geresnių kompanijų, o laptopą tu neparduosi daugiau nei 20€, aš geresnį buvau į skelbiu uždėjęs už 10€ ir tai niekas nepirko, kol galu gale aš jo nesugadinau ir ir išmečiauį šiukšlių dėžę.

 
 

 

(redaguota)

Ant tokio laptopo 300gb HDD? :D išeitų bent 50€.

Juk parašė, prieš metus.

X*j čia suprasi kokį jis čia šūdą nusipirko, prieš metus parduotuvėj buvo visiškas naujas pc, nesuprantu, kaip tokį iš viso parduotuvėse gali pardavinėt grabą.  :mucha:

Kaži ar kas ir pirks.. Maža vertė jo būtų, ir kada tavo tėvas pirko tą laptopą?

Pirmuose 4-iuose žodžiuose parašyta, but k.

 

Ok, supratau, arba dėt už pitaką arba krč išmest.  :soka:

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

(redaguota)

X*j čia suprasi kokį jis čia šūdą nusipirko, prieš metus parduotuvėj buvo visiškas naujas pc, nesuprantu, kaip tokį iš viso parduotuvėse gali pardavinėt grabą.  :mucha:

Pirmuose 4-iuose žodžiuose parašyta, but k.

 

Ok, supratau, arba dėt už pitaką arba krč išmest.  :soka:

Paimčiau už 10 e ;D arba galiu pasiūlyt vieną čiūvą kuris supirkinėja laptopus, net sugedusius už 70e ima.

Redaguota , nario Lightning`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...