Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano "Textdraw'ų" rinkinukas (neparduodami).


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu pasidalinti savo "Textdraw" darbeliais, prašau vertinkit, bet nepamirškite ir argumentuoti dėl ko tiek balų skiriate mano textdrawui(ams).

 

http://imgur.com/a/Ux6dm

 

l2OlTME.png

 

WU9R1Lp.png

 

efa4plz.png

 

WFFsrhN.png

 

JxCtl4g.png

 

6TVwxD2.png

 

teWjk5l.png

 

WcpZ5o7.png

 

Qaglwyc.png

 

WcpZ5o7.png

 

 

Updated...

 

P.S  Pačioje pirmoje nuotraukoje pataisytas lygiavimas kalba eina apie energijos užpildyta langelį.

Redaguota , nario Blanceto
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Na, o ką apie kitus darbus irgi ištraukiau ir viską nukopijavau, pats net nesugebėtum nukopijuoti taip kad ramiu veidu gali tyliai pabūti ;)

Vat tarkim jūs nukopijavot san-andreas.lt dizaino apačia nuo manęs ;)

http://imgur.com/ISwHzJsšis darbas darytas prieš 8mėnesius

P.S Naujas darbelis ką tik padarytas (šviežias) http://imgur.com/v9lEPSp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, o ką apie kitus darbus irgi ištraukiau ir viską nukopijavau, pats net nesugebėtum nukopijuoti taip kad ramiu veidu gali tyliai pabūti ;)

Vat tarkim jūs nukopijavot san-andreas.lt dizaino apačia nuo manęs ;)

http://imgur.com/ISwHzJsšis darbas darytas prieš 8mėnesius

P.S Naujas darbelis ką tik padarytas (šviežias) http://imgur.com/v9lEPSp

 

 

Tai kad ez padaryt ta patį taksometrą, tiesiog man gėda būtų pačiam kopinti, o aš nieko nekopinu ;) Ne aš prie webo/servo dirbu

 

[02:28:42] Auris Chiller: Ai čia vėl apsimeteliai?
[02:28:49] Auris Chiller: Mum piešė ir niekas nekopinta:D
[02:29:00] Auris Chiller: Prieš savaite rašė kad mes dizaina iš ju nuhakinom :D
[02:29:04] Auris Chiller: Ar jie mum atidavė :D
[02:29:27] Auris Chiller: Tipo ne robis ir aš kodavom o jie ;D
 
Nusipirkot virtuala, paplatintas šitas dizainas, ir sakot kad nukopinom (rofl), jūs čia koperiai paslėdni esat :D GS sistemas, viską kopinat, patikėk jau iš patirties kalbu jog kopint - nebemadinga :)
Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Tai kad ez padaryt ta patį taksometrą, tiesiog man gėda būtų pačiam kopinti, o aš nieko nekopinu ;) Ne aš prie webo/servo dirbu

 

[02:28:42] Auris Chiller: Ai čia vėl apsimeteliai?
[02:28:49] Auris Chiller: Mum piešė ir niekas nekopinta:D
[02:29:00] Auris Chiller: Prieš savaite rašė kad mes dizaina iš ju nuhakinom :D
[02:29:04] Auris Chiller: Ar jie mum atidavė :D
[02:29:27] Auris Chiller: Tipo ne robis ir aš kodavom o jie ;D
 
Nusipirkot virtuala, paplatintas šitas dizainas, ir sakot kad nukopinom (rofl), jūs čia koperiai paslėdni esat :D GS sistemas, viską kopinat, patikėk jau iš patirties kalbu jog kopint - nebemadinga :)

 

 

Aš šio dizaino nebuvau platinęs, nebent mano praitas savininkas, todėl susikišk malka į burna ir nustok šnekėti nesamones jeigu nežinai

Redaguota , nario Blanceto
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš šio dizaino nebuvau platinęs, nebent mano praitas savininkas, todėl susikišk malka į burna ir nustok šnekėti nesamones jeigu nežinai

 

 

Nupiešt tapatį vsi galim, o sukoduot keletas, svarbiausia įžeidinėt, nes tu LIETUVIS ;)

 

Tuoj padarysiu tokius pačius  textdraw ir pasidalinsiu su kitais žmonėmis ;)

 

 

2a6ea9e91e4e388e0897920127ad63b8981.png

 

Jei noriu galiu ir ta taksometrą, visus spidometrus identiškai padaryti, bet tu to tikrai nenori, taip kad... visi mokam kopijuoti, bet man gėda net būtų jei turėtų mano projektas kokį greenside taksometra, ar ten kažkas panašaus.

 

O tu nemanau kad nori kad visi tie "hard" jobai būtų paplatinti ;D

 

Visi ez ;)

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6TVwxD2.png

ką tu čia veli :DDDDDDDDDDD. šitas net ne tavo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Kaip tais ne mano?

http://imgur.com/6TVwxD2prieš 3mėn padarytas

Nupiešt tapatį vsi galim, o sukoduot keletas, svarbiausia įžeidinėt, nes tu LIETUVIS ;)

 

Tuoj padarysiu tokius pačius  textdraw ir pasidalinsiu su kitais žmonėmis ;)

 

 

2a6ea9e91e4e388e0897920127ad63b8981.png

 

Jei noriu galiu ir ta taksometrą, visus spidometrus identiškai padaryti, bet tu to tikrai nenori, taip kad... visi mokam kopijuoti, bet man gėda net būtų jei turėtų mano projektas kokį greenside taksometra, ar ten kažkas panašaus.

 

O tu nemanau kad nori kad visi tie "hard" jobai būtų paplatinti ;D

 

Visi ez ;)

 

Jau kad tu čia nesamone suskeliai tai čia faktas, o kad mokėt kopijuot žinau kad mokam, visų pirma pasiklausk kada aš jį buvau padaręs, dar tik kai buvau žalias ant textdraw'ų ir taip taksometro įdėja yra tikrai ne mano, o fexurious.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tais ne mano?

http://imgur.com/6TVwxD2prieš 3mėn padarytas

 

Jau kad tu čia nesamone suskeliai tai čia faktas, o kad mokėt kopijuot žinau kad mokam, visų pirma pasiklausk kada aš jį buvau padaręs, dar tik kai buvau žalias ant textdraw'ų ir taip taksometro įdėja yra tikrai ne mano, o fexurious.

 

Nu tai tu sakei kad nukopijuot net nemokam :D Dabar pradėjai normaliai šnekėti, o prieš tai, šūdus rašei :D

 

f158366ba0a6f0b7ccbd732e9592beb0538.png

 

Va kokį aš pasidariau :D Daryk naujesnius, kam čia senus tada keli kad parodytum... Netikiu jog taip senai darei ir tik dabar sumanei įkelti :D

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu žiūri mano darbus kurie buvo padaryti prieš 3-4 mėnesius ir sakai kad lengva nukopijuoti tokius, viską galima nukopijuoti tik dar reik mokėti

 

f158366ba0a6f0b7ccbd732e9592beb0538.png

 

Va kokį aš pasidariau  :D Daryk naujesnius, kam čia senus tada keli kad parodytum... Netikiu jog taip senai darei ir tik dabar sumanei įkelti  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

f158366ba0a6f0b7ccbd732e9592beb0538.png

 

Va kokį aš pasidariau  :D Daryk naujesnius, kam čia senus tada keli kad parodytum... Netikiu jog taip senai darei ir tik dabar sumanei įkelti  :D

 

 

Aš turėjau seniau supergames.lt varotoją, bet nebeprisimenu slaptažodžio, todėl susikūriau nauja, o kaikurie iš šių darbų buvo ir senesni, beto jeigu nesunku gal primintum kurioje vietoj rasti tuos barus? ta prasme health bar, armour bar ar burger bar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turėjau seniau supergames.lt varotoją, bet nebeprisimenu slaptažodžio, todėl susikūriau nauja, o kaikurie iš šių darbų buvo ir senesni, beto jeigu nesunku gal primintum kurioje vietoj rasti tuos barus? ta prasme health bar, armour bar ar burger bar.

 

hud.txd faile ;D TXDworkshopas. Open TXD > hud.txd

 

or Text string: hud:radar_burgerShot

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...