Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, ieškau pamokos, parsiunčiau gm, pasijungiau viskas ok, bandau užsidėti savininką nerandu kur užsidėti ir kaip, p.s gm be mysql, šjp reik užsidėti per save paskui user ir pnš, bet ten yra tik admin=0 tarkim bandau kokius admin 4, ar 3, nieks neužsideda,jai parašau admin=1 uždeda admin 1lvl, va tie užrašai ku reik viska užsidėti xp eu ir pnš: 

slaptazodis=152961502
Money.Pocket=3100000
Money.Bank=0
Money.Home=0
Cigaretes=20
Zebtuvelis=1
Ispejimai=0
Armijosk=1
NeoKorta=0
Tauta=1
admin=1
Bakas=0
Sergamumas=0
vip=1
Religija=1
Kreditai=49680
Pasas=1
Diplomas=1
Uzbanintas=0
Dalys=0
Origin=0
Mptri=1
Sumer=1
Alga=1
Biznis=0
Wanted=0
Kompiuteris=0
Tabletes=1
Rangas=0
Liga=0
alus=20
LigosLygis=0
Car=-1
LastSession=2484
Gang=-1
Mute=0
Islead=0
Praleista=1
Lead=0
Kalejime=0
Papildimas=1
Telefonostat=1
dnamuose=0
anamuose=0
pnamuose=0
alnamuose=0
bnamuose=0
Laikrodis=1
Armijosp=1
Vremiaigri=9
gps=1
Telefonas=1
CytRelog=0
PirkoRadija=1
IjungtaRadija=0
Money.Mokesciai=0
Perka=1
Ginklas0=0
Ammo0=0
Ginklas1=0
Ammo1=0
Ginklas2=0
Ammo2=0
Ginklas3=0
Ammo3=0
Ginklas4=0
Ammo4=0
Ginklas5=0
Ammo5=0
Ginklas6=0
Ammo6=0
Ginklas7=0
Ammo7=0
Ginklas8=0
Ammo8=0
Ginklas9=0
Ammo9=0
Ginklas10=0
Ammo10=0
Ginklas11=0
Ammo11=0
Job=0
Drabuziai=26
Uniforma=-1
Uniformd=0
Xp=21252
Mobsas=20
Pastatas=-1
Lytis=1
pos_X=-1567.078369
pos_Y=661.055725
pos_Z=7.187500
Interior=0
Drugs=0
License=0
batonas=20
agurkas=20
pomidoras=20
sveikatos pazym.=0
World=0
Insurance=0
pica=20
weed=1
seklos=1
CytSpeed=0
 
 
Bandžiau ir superadmin, savininkas, pagr ir pnš, neina nė vienas, už pagalba atsidėkosiu rep.
Nežinau ar čia tema sukuriau jai ne cia sory.
Redaguota , nario Sharifu_Mun
(redaguota)

 

Sveiki, ieškau pamokos, parsiunčiau gm, pasijungiau viskas ok, bandau užsidėti savininką nerandu kur užsidėti ir kaip, p.s gm be mysql, šjp reik užsidėti per save paskui user ir pnš, bet ten yra tik admin=0 tarkim bandau kokius admin 4, ar 3, nieks neužsideda,jai parašau admin=1 uždeda admin 1lvl, va tie užrašai ku reik viska užsidėti xp eu ir pnš: 

slaptazodis=152961502
Money.Pocket=3100000
Money.Bank=0
Money.Home=0
Cigaretes=20
Zebtuvelis=1
Ispejimai=0
Armijosk=1
NeoKorta=0
Tauta=1
admin=1
Bakas=0
Sergamumas=0
vip=1
Religija=1
Kreditai=49680
Pasas=1
Diplomas=1
Uzbanintas=0
Dalys=0
Origin=0
Mptri=1
Sumer=1
Alga=1
Biznis=0
Wanted=0
Kompiuteris=0
Tabletes=1
Rangas=0
Liga=0
alus=20
LigosLygis=0
Car=-1
LastSession=2484
Gang=-1
Mute=0
Islead=0
Praleista=1
Lead=0
Kalejime=0
Papildimas=1
Telefonostat=1
dnamuose=0
anamuose=0
pnamuose=0
alnamuose=0
bnamuose=0
Laikrodis=1
Armijosp=1
Vremiaigri=9
gps=1
Telefonas=1
CytRelog=0
PirkoRadija=1
IjungtaRadija=0
Money.Mokesciai=0
Perka=1
Ginklas0=0
Ammo0=0
Ginklas1=0
Ammo1=0
Ginklas2=0
Ammo2=0
Ginklas3=0
Ammo3=0
Ginklas4=0
Ammo4=0
Ginklas5=0
Ammo5=0
Ginklas6=0
Ammo6=0
Ginklas7=0
Ammo7=0
Ginklas8=0
Ammo8=0
Ginklas9=0
Ammo9=0
Ginklas10=0
Ammo10=0
Ginklas11=0
Ammo11=0
Job=0
Drabuziai=26
Uniforma=-1
Uniformd=0
Xp=21252
Mobsas=20
Pastatas=-1
Lytis=1
pos_X=-1567.078369
pos_Y=661.055725
pos_Z=7.187500
Interior=0
Drugs=0
License=0
batonas=20
agurkas=20
pomidoras=20
sveikatos pazym.=0
World=0
Insurance=0
pica=20
weed=1
seklos=1
CytSpeed=0
 
 
Bandžiau ir superadmin, savininkas, pagr ir pnš, neina nė vienas, už pagalba atsidėkosiu rep.
Nežinau ar čia tema sukuriau jai ne cia sory.

 

pačiam gm susirask kokia komanda kuria gali naudoti tik savininkas. (if(ir t.t) pažiūrėk koks kintamasis. Tada čia dasirašyk ta kint ir fsio užsidėk. Ir kiek pamenu senuose gm budavo tokie savininku kint kaip "byrka" ir t.t

Redaguota , nario Karolis'H
  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Kaip supratau tu nori užsidėti savininka savo serveryje ?

 

Turi nueiti į savo USER duomenis t.y kur užsiregistravai serveryje, tuomet pačioje apačioje parašyti SuperAdmin=1 po SuperAdmin rašai Savininkas=1 ir paskui Pagr=1 ir tūrėtu užsidėti, jeigu neis tuomet į skype ; dovydas.5 arba atsidaryk PAWNO ir susirask kokią savininko komanda - /skirtiadmin ir ten yra kintamasis pvž: admin ar savininkas ar pagr ir pnš tuomet ta dėk į apačia.

Redaguota , nario Nepažystamas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...