Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu dvi steam paskyras, pigiai.in


PauleniuX123

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tarpininkas tinka ir viskas gerai tik jei tarpininkas kažko prašo už tarpininkavimą jūs apmokat:) O šis žmogus norėjo acc o tada pinigus duot tai tik tiek, dėl tarpininko nežinai tai nesakyk žmogau, keisti tie lietuviai :D Mėnesis kaip turi susikūręs šitą acc čia, tai viskas įtartina todėl ir nenoriu eit pirmas, susirask tarpininką ir gali pirkt ;)

Redaguota , nario Paulius*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tarpininkas tinka ir viskas gerai tik jei tarpininkas kažko prašo už tarpininkavimą jūs apmokat:) O šis žmogus norėjo acc o tada pinigus duot tai tik tiek, dėl tarpininko nežinai tai nesakyk žmogau, keisti tie lietuviai :D

juk pats rašei, kad prašo žmogus tarpininko todėl parduosi man, gan keistai pasukai kita kryptimi kai tas žmogus pasuko link tarpininko, nedarykim iš temos chato rašyk į skype :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

juk pats rašei, kad prašo žmogus tarpininko todėl parduosi man, gan keistai pasukai kita kryptimi kai tas žmogus pasuko link tarpininko, nedarykim iš temos chato rašyk į skype :)

Žmogau jei nežinai nebaidyk žmonių man jis netiko dėl tarpininko nes jis siūlė iš kažkur kuris man visiškai negirdėtas, gal ten jo draugas ką žinauu dėl to ir nesutikau ir tu rašei parduok greit man tą paskyrą tai norėjau tau parduot, bet gii ne varyt savoo kad nėjau su tavim pirmas :D

i54_dasdas.png

Redaguota , nario Paulius*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pačia pirmą paskyrą nupirkčiau :) pakviečiau į skype, sėkmės su antra

su žmogum pirimi neikit, jei netinka jam tarpininkas eikit ieškot kitos paskyros jei nenorit verkti forume, kad jus apgavo.

Dink tu tik iš čia scammeriuk. :)

 

Sudomino antra paskyra, bet kokia garantija kad nebus susigrąžinta paskyrą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dink tu tik iš čia scammeriuk. :)

 

Sudomino antra paskyra, bet kokia garantija kad nebus susigrąžinta paskyrą ?

Nežinau garantiją kokią tau duot, bet esu gan senai čia užsireginęs ir niekada nieko neapgavęs, aišku nedaug aš čia perku parduodu, realiai galiu tik pasakyt kad taip nebus, bet aišku žinau kad nieko nereiškia ttau tai, tai net nežinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...