Peršokti į turinį

Ieškom klano nariu !


dreet112

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

32c5df31b44824b22684820495ad22ac379.png



Sveiki visi mano vardas yra Dovydas , šiuo momentu aš ir mano draugas pradėjom lošti RS 07 ir pikinti p2p worlde, esam šiokiame tokiam pliuse. Bet dažnai ju buna daugiau.todėl ieškau kas norėtu praleisti vakarus pikinant. Ieškom nors keliu papildomu aktyviu nariu. LOOTA gale visad pasidalinam. Reikalavimai tik du turėti virš 50cmb ir mažiau nei 100cmb ir TeamSpeak programėle. Nesam jau labai geri , pradėjom neseniai vėl žaisti tik. Kas norėtu parašykit man į AŽ



PS. Mano cmb 61  --------- RNG 70 / Magija 60 / Prayer 27 / ATK 30 / STR 30 / HP 60 / DEF 40

Draugo combo - 56 -------------- RNG 62 / Magija 55 / Prayer 27 / ATK 40 / STR 50 / HP nezinau / DEF 20



Abu esam Lankininkai keliam nors tai pagrinde , tai pat ir magija. SUSIDOMEJAI RASYK!


Ir be stumimu kad levas klanas..... ir panasiai visi nuo kazko norim pradeti. GEROS DIENOS !



ps. Zaidziam nuo 17 val nors iki 5 ryto kai gristu is darbo.



NARIAI

AŠ - 62 cmb
Smecher - 56 cmb
laukiam kitu. 
 
 

SKYPE : dovydasxxx5

Redaguota , nario Komentatorius?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...