Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi ieškau projekto kaip pagalbininkas, čia rašysiu ką aš veiksiu būdamas tuom pagalbininku ir kt. Taigi tempiam gumą.


 


REIKALAVIMAI IŠ PROJEKTO


 


Tūrėti .lt galunę.


Maloni administracija.


Projekto forumas pilnai baigtas[ gali būti kaikur nesulietuvinta ].


Bent 5% modifikacija.


Forumas startavęs.


 


APIE MANE


 


Esu Dovydas, man 16 metų esu iš Panevėžio. Užsiimu ūkiu, gyvenu būte, į ferma važiuoju tik per dieną ryte bei vakare ir per pietus. Esu linksmas / mandagus / protingas / aktyvus / supratingas žmogus. Domiuosi techniha, sportu ir panašiais dalykais. Per laisvalaikį žaidžiu SA-MP, samp žaidimą žaidžiu gerus 2 metus.


 


KOKIUOSE PROJEKTUOSE ESU BUVĘS


 


SNG.LT [sKRIPTERIS].


SIMPLE-LIFE.LT [ PAGALBININKAS ].


RLSF.LT [ MODERATORIUS ].


SAMG.LT [ MODERATORIUS / PAGALBININKAS / ADMINISTRATORIUS ].


SALG.LT [ MODERATORIUS ].


SFR-LIFE.LT [ MAPPERIS ].


Šie projektai yra didžiausi pasiekimai, ir tai buvo rimčiausi projektai.


 


KĄ AŠ VEIKSIU BŪDAMAS PROJEKTO PAGALBININKAS?


 


Manau ką veiksiu aš, tai visi sugeba vienas iš pagrindų - Siūlysiu naujoviškas / negirdėtas įdėjas. Taip pat darysiu rinkimus į įvairius postus, darysių forume veiklą taip pat ir serveryje. Užsiimsiu projekto prižiūrėtojų / nemokamų administratorių priežiura. Taip pat ir bandysiu kažka tai padėti prie forumo ir dalyvausių forumo diskusijose. Bėja - REKLAMUOSIU projekta. Kur reklamuosiu? Skype bot, facebok, žaidimų supportuose taip pat ir draugams pasakosiu apie projekta.


 


SUSISIEKIMŲ KONTAKTAI


SKYPE ; dovydas.5


GMAIL ; [email protected]


kada jūs baigsit nusišnekėt? į projektą imti dėl rinkimų :DD jūs galvas čj peršalot ( nors žiema nebuvo tokia šalta ). Jeigu kuri rimtą projektą, tikrai neimsi tokio asmens dėl rinkimų ir reklamos. Dėl to tavo tie projektai kuriuose buvai šūdserveriai išbūvę neilgiau nei mėnesį, kol baigėsi hostas.

 

Sėkmės ieškant, gal ir rasi ką gero - bet nemanau.

Patikimas narys didelė rekomendacija pasiimkit jį nepasigailėsit

Ačiū.

 

Visi tie tavo projektai lievi buvo

 

Ne, nelievi tu pats man atrodai lievas nes net jeigų nežaidei tai ir nieko nesakyk.

Sekmės , paieškose! Atrodo kad atliksi savo pareigas ! Griebkit kol galit.

 

Ačiū.

Patikimas,sėkmės ieškant.

 

Ačiū.

kada jūs baigsit nusišnekėt? į projektą imti dėl rinkimų :DD jūs galvas čj peršalot ( nors žiema nebuvo tokia šalta ). Jeigu kuri rimtą projektą, tikrai neimsi tokio asmens dėl rinkimų ir reklamos. Dėl to tavo tie projektai kuriuose buvai šūdserveriai išbūvę neilgiau nei mėnesį, kol baigėsi hostas.

 

Sėkmės ieškant, gal ir rasi ką gero - bet nemanau.

Tu gal raminkis, o už sėkmę ačiū. Ne vien dėl rinkimų, reklama / įdėjų siūlymas / pagalba / ieškočiau hooku ir tokia ta pagalba teikčiau , tai tam ir yra tas pagalbininkas.

Okey man. Siūlysi naujoviškas negirdėtas idėjas? Čia projekto savininkus laikai absoliučiais debilais ar pats bandai primesti vunderkindą? Kas jums pasidarė su tomis idėjomis? Kiekvienas žmogus gali prigalvoti tų idėjų.. Užsiimsi nemokamų administratorių / prižiūrėtojų priežiūra? Pasakyk, kaip juos prižiūrėsi? Kasdien stebėsi per pzu, seksi juos ar dar ką? Tam yra administracijos prižiūrėtojai ir kiti fruktai. Ką galėsi padėti prie forumo? Įmesk savo, kaip weberio pavyzdžių. Dalyvausi projekto diskusijose? Gi kiekvienas forumietis dalyvauja projekto diskusijose. O reklamuoti gali taipogi kiekvienas projekto narys. Nemanau, jog daug pastangų reikia paleisti skype botui, rašant per facebooka ( debiliškiausias būdas ) ir panašiai.

Okey man. Siūlysi naujoviškas negirdėtas idėjas? Čia projekto savininkus laikai absoliučiais debilais ar pats bandai primesti vunderkindą? Kas jums pasidarė su tomis idėjomis? Kiekvienas žmogus gali prigalvoti tų idėjų.. Užsiimsi nemokamų administratorių / prižiūrėtojų priežiūra? Pasakyk, kaip juos prižiūrėsi? Kasdien stebėsi per pzu, seksi juos ar dar ką? Tam yra administracijos prižiūrėtojai ir kiti fruktai. Ką galėsi padėti prie forumo? Įmesk savo, kaip weberio pavyzdžių. Dalyvausi projekto diskusijose? Gi kiekvienas forumietis dalyvauja projekto diskusijose. O reklamuoti gali taipogi kiekvienas projekto narys. Nemanau, jog daug pastangų reikia paleisti skype botui, rašant per facebooka ( debiliškiausias būdas ) ir panašiai.

Dabar pats pagalvok, jeigų savininkas neturi pats įdėjų, ir kurs tas pačias sistemas, o paskui jas perkurs su pasiūlytomis įdėjomis. Tai nemokamus administratorius rinks ne admin prižiūrėtojas o ADMINISTRATORIUS arba PAGALBNINKAS, tuomet ir prižiūrės tas admin prižiūrėtojas, o kodėl pagalbininkas negali prižiūrėti? Pasižiūrėk games.96.lt, nebaigiau forumo perdaviau į kitų žmonių rankas, patys prašė sakė pasibagis, visų forumu nesu baiges o tiesiog perdavęs į kitų žmonių rankas. Kaip dalyvausiu diskusijose? Jeigų kėkvienas žmogus dalyvauja o kodėl aš gi negaliu? Taigi aš irgi formietis. Tai gerai tegul reklamuoja, ir aš prie reklamavimo prisidėsiu kas ne taip? Visi žino kad tam skype boto paleidimui reikia tik vos 10 sekundžiu, o faceboke irgi ten pasireklamuosim o kodėl męs negalime susikūrę grupe reklamuotis ir dėti nuotraukas?

O KURWAAA, Fermeris :D

Nesvarbu, čia mano tik užsiiėmimas.

Dabar pats pagalvok, jeigų savininkas neturi pats įdėjų, ir kurs tas pačias sistemas, o paskui jas perkurs su pasiūlytomis įdėjomis. Tai nemokamus administratorius rinks ne admin prižiūrėtojas o ADMINISTRATORIUS arba PAGALBNINKAS, tuomet ir prižiūrės tas admin prižiūrėtojas, o kodėl pagalbininkas negali prižiūrėti? Pasižiūrėk games.96.lt, nebaigiau forumo perdaviau į kitų žmonių rankas, patys prašė sakė pasibagis, visų forumu nesu baiges o tiesiog perdavęs į kitų žmonių rankas. Kaip dalyvausiu diskusijose? Jeigų kėkvienas žmogus dalyvauja o kodėl aš gi negaliu? Taigi aš irgi formietis. Tai gerai tegul reklamuoja, ir aš prie reklamavimo prisidėsiu kas ne taip? Visi žino kad tam skype boto paleidimui reikia tik vos 10 sekundžiu, o faceboke irgi ten pasireklamuosim o kodėl męs negalime susikūrę grupe reklamuotis ir dėti nuotraukas?

Nesvarbu, čia mano tik užsiiėmimas.

 

1. Tai jeigu savininkas ant tiek daužtas, kad neturi idėjų, tai tam yra pasiūlymų skiltis ir panašiai.

2. Išrinksi administratorius ir panašiai. Čia vau, incredible skills man. Dėl tokio rinkėjo, reikia eiti į SG ir ieškoti, kas išrinks tuos administratorius. 

3. Pasižiūrėjau ir akys dega. Eilinis supergames weberis, kuris moka įkelti hookus ir dar kažkokį šūdą pamalti ir skaitosi weberis.

4. Pats pripažįsti, kad dauguma tavo " teikiamų paslaugų " gali atlikti ir paprasčiausias forumo narys, tad kam tavęs reikia?

 

Galų galiausiai, prieikime prie išvados. JOKS NORMALUS projektas tavęs nepaims.

1. Tai jeigu savininkas ant tiek daužtas, kad neturi idėjų, tai tam yra pasiūlymų skiltis ir panašiai.

2. Išrinksi administratorius ir panašiai. Čia vau, incredible skills man. Dėl tokio rinkėjo, reikia eiti į SG ir ieškoti, kas išrinks tuos administratorius. 

3. Pasižiūrėjau ir akys dega. Eilinis supergames weberis, kuris moka įkelti hookus ir dar kažkokį šūdą pamalti ir skaitosi weberis.

4. Pats pripažįsti, kad dauguma tavo " teikiamų paslaugų " gali atlikti ir paprasčiausias forumo narys, tad kam tavęs reikia?

 

Galų galiausiai, prieikime prie išvados. JOKS NORMALUS projektas tavęs nepaims.

Geriau čia nefantazuok savo fantazijomis, tai ir aš nesakau kad aš pats to dalyko nemoku, tiesiog pats pagalvok ką veiks pagalbininkas? Prisiknisai čia.,

Geriau čia nefantazuok savo fantazijomis, tai ir aš nesakau kad aš pats to dalyko nemoku, tiesiog pats pagalvok ką veiks pagalbininkas? Prisiknisai čia.,

 

Neturi ką atsakyti, tai ir rašai " nafantazuok savo fantazijomis ." Ką veiks pagalbininkas? Nieko. Ką jie gali veikti? Išvis, čia jūsų kažkoks išmyslas tie pagalbininkai, kurie nieko neveikia. Neesi buvęs normaliam projekte pagr.administracijos vietoj ir tau į galvą nedaeina, kaip sunku ir kokių įgūdžių reikia, norint sėkmingai vadovauti projektui ir vesti jį į priekį.  Tad tokia tiesa. Sėkmės tau būnant pagalbininku įvairiuose sfr-life ir panašiose projektuose :)

Neturi ką atsakyti, tai ir rašai " nafantazuok savo fantazijomis ." Ką veiks pagalbininkas? Nieko. Ką jie gali veikti? Išvis, čia jūsų kažkoks išmyslas tie pagalbininkai, kurie nieko neveikia. Neesi buvęs normaliam projekte pagr.administracijos vietoj ir tau į galvą nedaeina, kaip sunku ir kokių įgūdžių reikia, norint sėkmingai vadovauti projektui ir vesti jį į priekį.  Tad tokia tiesa. Sėkmės tau būnant pagalbininku įvairiuose sfr-life ir panašiose projektuose :)

AČIŪ UŽ TA SĖKMĘ, o jeigų norėsiu ir susisrasiu bei kvietimų gavau nelabai jau mažai todėl gali čia toliau neberašyti man.

AČIŪ UŽ TA SĖKMĘ, o jeigų norėsiu ir susisrasiu bei kvietimų gavau nelabai jau mažai todėl gali čia toliau neberašyti man.

 

Tai susirask, kas tau neleidžia. Kodėl čia aš tau turėčiau neberašyti? Čia yra diskusijų forumas, tad.. Bėja, sėdėdamas šūdserveryje su us.lt galūne irgi taip su forumuiečiais elgsis, jeigu jie tau nepatiks? Ir labai juoks ima, jog čia rašai, jog gavai labai daug pasiūlymų, nors iš tikrųjų yra du variantai: a ) niekas neparašė b ) parašė keli šūdserviai.

Tai susirask, kas tau neleidžia. Kodėl čia aš tau turėčiau neberašyti? Čia yra diskusijų forumas, tad.. Bėja, sėdėdamas šūdserveryje su us.lt galūne irgi taip su forumuiečiais elgsis, jeigu jie tau nepatiks? Ir labai juoks ima, jog čia rašai, jog gavai labai daug pasiūlymų, nors iš tikrųjų yra du variantai: a ) niekas neparašė b ) parašė keli šūdserviai.

Jeigų šūdserviai, kaip atsidursiu projekte pažiūrėsim.

Viska ką čia išvardinai gali atlikti vos ne kiekvienas.. Savininkai ieško išskirtiniu žmoniu,o ne vienodu.

Tai aš ir parašiau kad tai visi gali atlikti, o čia tik pagalbos tiekimas savininkams.

Ačiū.

 

Tu gal raminkis, o už sėkmę ačiū. Ne vien dėl rinkimų, reklama / įdėjų siūlymas / pagalba / ieškočiau hooku ir tokia ta pagalba teikčiau , tai tam ir yra tas pagalbininkas.

Visų pirma, tu manęs neramink. Tu man parodyk normalų projektą, kuriame yra pagalbininkas. Tai yra tik atmazkė, kad pritrint draugą į valdžią. Kiekvienas debiloidas gali atlikti tai, ką tu išvardinai. Tik tie debiloidai nedarytų gramatinių klaidų tiek daug, kiek tu.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...