Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau bendrasavininko cs 1.6 projektui


Joffix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.


 


CNtIkZc.png


 


Trumpai apie serverį


 


Na vienu žodžiu kuriu cs 1.6 serverį kuris tikrai nebus šūdservis ar koks mėnesiui kurtas projektas. Ruošiu CSGO sistemą kuri bus tikrai įdomi, jau beveik padaryta ji yra todėl ieškau žmogaus kuris norėtų šiek tiek pagelbėti nes projekto starto tikrai neplanuoju daryti už pusės metų, planuoju savaitės bėgyje viską užbaigti tiek tinklapį tiek serverį ir jau pradėti galvoti apie startą.


 


CNtIkZc.png


 


Trumpai apie save


 


Na trumpai tai man yra 19 metų, mėgstu mokytis įvairių naujų dalykų kaip pluginų kūrimas ar šiaip kokių brūdų išmokimas kurie mane domintų. Taipogi esu turėjęs nemažai žinomų counter strike ir mc projektų kurie pasiekė dideles aukštumas ir dabar yra parduoti arba uždaryti nes nebuvo jau man tuo momentu nebuvo labai daug laisvo laiko kas iš dalies ir yra didelė priežastis dėl ko ieškau pagalbininko ,kad jei kam nors pristygs laiko kitas galėtų pavaduoti. Taipogi projektus kuriu ne dėl pelno todėl galėtumėt imt nors ir visą pelną ir man svarbiausia būtų ,kad būtų pratęstas hostingas ir domeno planas.


 


CNtIkZc.png


 


Kokio žmogaus aš ieškau?


 


Na mane daugiausiai domina žmogus kuris nebūtinai kažką ten kurtų/koduotų ar kt. Domintų labiau tas kuris išmano komandas administratoriaus forume bei serveryje, mokėtų elgtis su serveriais taipogi nenoriu kažkokio vaiko kuris ateitų tam ,kad gauti privilegijas (patikrinsime skypėje)


 


SVARBU: Kadangi ieškau bendrasavininko tai vienas už hostingą mokėti tikrai nenorėčiau todėl manau susitartumėm ,kad už hostingą metamės per pusę kas būtų ~4e jei per pusę. O jei būtų pelnas tai galėtumėt imti visą pelną svarbiausia ,kad būtų pratęstas hostingas ir domeno planas.


 


CNtIkZc.png


 


Ką aš turiu iki dabar?


 


✈ Domenas


✈ VPS hostingas


✈ Na ir jei dar kažko reikės be problemų susitartumėme skypėje ir manau be problemų įsigytumėme


 


CNtIkZc.png


 


SUDOMINO?


SUSISIEK!


icon-skype.png babuska12


 


 


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...