Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apgavikas wplay.lt savininkas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nuo kada į dizainą įeina šoninės panelės? :D Būčiau ir tas padaręs , jeigu būtum prašęs. Aš neminėjau , kad jų nedarysiu , aš tik pasakiau , kad prie dizaino neprisideda šoninės panelės. Taigi gali neišsisukinėti , gi vistiek visi žinom , kad apgavai , nes žinutes tryniai ir panašiai. Daugelį dalykų paneigiai , bet pats ir pateigiai žinutėse.

Redaguota , nario Zaidejam.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu vat prisiapžinai kad apgaudinėji iš pradžiu sakei darbo nebuvo o veliau būvo + žinučiu trinimas viską pasako jasnas esi dar banei kažką ožint bet nepaėjo, pr

beje dar gal tą gm naudosi kur iš galoway nupisai

o jus čia nesiginčikit ar tas ar anas bet esme liko ir isliks kad apgavo

Nenupisau. Iš galloway yra teigiamas paliktas pas mane :) Taip naudosiu gm :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ką žinau, šiaip kažkada turėjau reikalų su šitu, lyg ir viskas sklandžiai praėjo :| Na žinoma jis pirmas ėjo bet vis tiek nebandė nei apgaut nei ką, nors kai kurie pirmi eidami sugebėjo mane apgaut ( neklauskit kaip :D ).

 

Na šiaip nežinau net, man jeigu kažkas nepatiktų aš vis tiek sumokėčiau kadangi dizainą man darė, na nebent jeigu padarytų visai kitaip nei aš norėjau tai aišku nemokėčiau, bet čia sudėtinga situacija dabar, viskas ištrinta nei ką pažiūrėti, nei nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuo kada į dizainą įeina šoninės panelės? :D Būčiau ir tas padaręs , jeigu būtum prašęs. Aš neminėjau , kad jų nedarysiu , aš tik pasakiau , kad prie dizaino neprisideda šoninės panelės. Taigi gali neišsisukinėti , gi vistiek visi žinom , kad apgavai , nes žinutes tryniai ir panašiai. Daugelį dalykų paneigiai , bet pats ir pateigiai žinutėse.

Nuo kada šoninės panelės į dizainą neieina? Jos visad buvo ir bus, kadangi palyginus tai yra patogus dalykas.. Nebent kalbam apie simple dizainą kuriame ten tik navigaciją, logo ir čiut aprašymo o taip tai visad jos buvo ir bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nuo kada šoninės panelės į dizainą neieina? Jos visad buvo ir bus, kadangi palyginus tai yra patogus dalykas.. Nebent kalbam apie simple dizainą kuriame ten tik navigaciją, logo ir čiut aprašymo o taip tai visad jos buvo ir bus.

 

Netaip pasakiau , panelių turinį turėjau omenyje :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...