Peršokti į turinį

Ieškau CS:GO Komandos

Recommended Posts

Sveiki, SuperGames nariai bei sve─Źiai.

I┼í temos kaip supratote ie┼íkau CS:GO Komandos su kuria butu galima treniruotis, tobul─Śti, ┼żaisti compativie taip pat gal ir ateity sudalyvauti ir kokiam nors turnyre.

Informacija apie mane:

Rankas: Gold Nova Master

Am┼żius: 15 met┼│.

CS:GO Patirtis: 1 m─Śnesis.

Valandos: 240 hours.

Rol─Ś: Rifle

Aktyvumas: Esu gan aktyvus, ─» diena prie CS:GO praleid┼żiu minimum 12 valand┼│.

Susisiekimas su manimi:

Steam - http://steamcommunity.com/id/AsErroras/

Skype - AsErroras

Nenor─Ś─Źiau sulaukti freeposteriu kurie ra┼íytu, kad tokiam ranke nepavyks ─» jokia komanda patekti ir pana┼íiai.. Labiau nor─Ś─Źiau patekti ─» komanda kurie yra neseniai susikur─Ö, bet tikrai planuoja ka┼żka ateity pasiekti.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Kam jus freepostinat ? Gi sakau freepostu nereikia, ┼żaid┼żiu ─» diena po 12 valand┼│ net ir daugiau. Jei tiek valandu esu praleides nerei┼íkia kad esu lievas ┼żaid─Śjas.

Ok ok, tu profesionalas, InfoShow rengia turnyr─ů Baland┼żio 2 d. gali bandyti susirask dar koki┼│ silveri┼│ kokiam serve.

Nuoroda ─» komentar─ů

Storas, cj net nebepaeini jeigu daugiau nei 12 valandu sedi..... nu *Myliu SuperGames.lt* degredai vaikai *Myliu SuperGames.lt*  gyvenimo nebeturi. Suprantu dirbi kazka pasedi biskivel kazka nuveiki o cj sitas gryzta 1 - 2 is mokyklos ir grajina iki nakties nu *Myliu SuperGames.lt* pzdc kur pasaulis ridenasi.........

Nuoroda ─» komentar─ů

A┼í tiek nolaifinu tik per blogus orus, ir patik─Śk nei storas esu, nei 12 metinis.. Sportu u┼żsiemu taip pat, bet 12h n─Śra 24h, taip kad man rodos save ─Źia apibudinai, ir ┼íiaip nyk i┼í ─Źia geriau, nes tokiu degraduojan─Źiu ┼żmoniu komentaru nereikia. Eik tokioms komandoms kaip NaVi ka┼żka pasakyt, jie s─Śdi dar ir netiek, taip kad pisk tik i┼í ─Źia.. :)

Nuoroda ─» komentar─ů

A┼í tiek nolaifinu tik per blogus orus, ir patik─Śk nei storas esu, nei 12 metinis.. Sportu u┼żsiemu taip pat, bet 12h n─Śra 24h, taip kad man rodos save ─Źia apibudinai, ir ┼íiaip nyk i┼í ─Źia geriau, nes tokiu degraduojan─Źiu ┼żmoniu komentaru nereikia. Eik tokioms komandoms kaip NaVi ka┼żka pasakyt, jie s─Śdi dar ir netiek, taip kad pisk tik i┼í ─Źia.. :)

vapse snarglius esi  tad smuk kol uz bazara dar neatsakai

Nuoroda ─» komentar─ů

Nereikia pyktis,┬á ko ─Źia liejat─Śs ant vieno..

Para┼íyk ─» PM'─ů kada nors pacheckinsim skillus gal paimsim :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Nebejuokink tu manes gerai ? Snargius sako, i┼íkur tokiu vaik─Śzu a┼í nesuprantu.. Per laida ─Źia ka┼żka bandai primest kiek matau, o realyb─Śj tokius greit ant ausu pastato ┼żinok..

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...