Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3018 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Oi laukiam laukiam  :taika:

Nors kam ta tema, tiesiog, nulūžo mano senasis pc su visais duomenimis, su visais mano kodais, su mano GM, su mano sistemomis, mėnesiuką buvau apleidęs sampą, tačiau rankos kyla vėl rašyti kodą, tai nusprendžiau grįžti su nauju slapyvardžiu ir viską kurti iš naujo, tik daug greičiau, susirasiu maperį ir darbas bus atliekamas pagal planus.

Kaip sakoma antrą kartą nedarysi tų pačių klaidų, tai manau ko nereikia to nedarysiu, ką ankščiau dariau :)

Būtų labai malonu, kad pamirštumėte tą Fexurous, Fexus, Matas F., dabar yra coDemo.

Redaguota , nario coDemo

wPvusf8.png

Nors kam ta tema, tiesiog, nulūžo mano senasis pc su visais duomenimis, su visais mano kodais, su mano GM, su mano sistemomis, mėnesiuką buvau apleidęs sampą, tačiau rankos kyla vėl rašyti kodą, tai nusprendžiau grįžti su nauju slapyvardžiu ir viską kurti iš naujo, tik daug greičiau, susirasiu maperį ir darbas bus atliekamas pagal planus.

Kaip sakoma antrą kartą nedarysi tų pačių klaidų, tai manau ko nereikia to nedarysiu, ką ankščiau dariau :)

Būtų labai malonu, kad pamirštumėte tą Fexurous, Fexus, Matas F., dabar yra coDemo.

tai koks naujas skype?

„Life is too short to remove usb safely“


Nors kam ta tema, tiesiog, nulūžo mano senasis pc su visais duomenimis, su visais mano kodais, su mano GM, su mano sistemomis, mėnesiuką buvau apleidęs sampą, tačiau rankos kyla vėl rašyti kodą, tai nusprendžiau grįžti su nauju slapyvardžiu ir viską kurti iš naujo, tik daug greičiau, susirasiu maperį ir darbas bus atliekamas pagal planus.

Kaip sakoma antrą kartą nedarysi tų pačių klaidų, tai manau ko nereikia to nedarysiu, ką ankščiau dariau :)

Būtų labai malonu, kad pamirštumėte tą Fexurous, Fexus, Matas F., dabar yra coDemo.

Tikiuosi, kad savo vardo „Matas“ neužmiršai :D

Buvai tas Matas ir likai tuo pačiu :lol:

FbZRIty.jpg

Oficialus discord serveris - https://discord.com/invite/gXpM3jV

www.cryDog.lt

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3018 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...