Peršokti į turinį

paysera.

R0L1S

Recommended Posts

Sveiki norejau isiaiskint ar butu imanoma paysera sujungti su angliska banko kortele, ir kaip tai padaryti, ir ar galeciau laisvai persisiuntineti pinigus is vienos i kita ir tada i lt saskaitas? ir ar tai kainuotu?

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Imanoma visa kortele. Bet visu pirma reik─Śs tau ─»rodyti kad ten tavo kortele, bei tur─Śsi kalb─Śti per skype su paysera, administracija kiek supratau tada man taspats buvo pv┼ż jaigu nori 3 lygi pasirinkti.

Nuoroda ─» komentar─ů

Imanoma visa kortele. Bet visu pirma reik─Śs tau ─»rodyti kad ten tavo kortele, bei tur─Śsi kalb─Śti per skype su paysera, administracija kiek supratau tada man taspats buvo pv┼ż jaigu nori 3 lygi pasirinkti.

per skype kalbeti? nuo kada tokios rimtos istaigos naudoja skype ? idomiai.... isvis ar paysera yra geras dalykas?

Palaukiam kit┼│ nuomoni┼│ beje, jei nori gali ┬ámano LT s─ůskait─ů pervesti, a┼í pervesiu Tau ─» PaySera.. ;)

aciu uz pasiulyma bet susilaikysiu. :D

Nuoroda ─» komentar─ů

per skype kalbeti? nuo kada tokios rimtos istaigos naudoja skype ? idomiai.... isvis ar paysera yra geras dalykas?

aciu uz pasiulyma bet susilaikysiu. :D

Beje FoxBox terminale negali įnešti..?

Nuoroda ─» komentar─ů

Beje FoxBox terminale negali įnešti..?

ne nemanau, esu per kortele i paysera atsiskaitinejes, bet noriu pasidaryt kad galeciau naudotis paysera gauti i ja pinigus uz sms ir pan, ir issiusti is jos i savo banko korta ir is savo i ja, kad galeciau ir kitiem issiusti.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...