Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • ,

Acme pelyte. Mmmmm dabar jau žinau ko noriu. Turiu dabar kaip tik acme MS09 pelyte pasiskolines iš draugo bet tikrai nepasakyčiau kad man ji patinka. Žiūrinėju šitą : http://www.skytech.lt/musg001r-gembird-gaming-optical-mouse-2400-dpi-6button-usb-black-with-red-backli-p-189854.htmlką manot?

Manau kad , gera  pelė. Pasiūlyti neturiu ką , manau pats nuspręsi ;)

7rCmkPD.png

Pasiimk iš Maximos kokią nors pelytę už kelis eurus ir būsi laimingas, sutaupysi pinigų ir bus ilgam laikui. :)

 

O jei nori kažko geresnio tai siūlyčiau rinktis iš šių variantų:

 

http://pigu.lt/kompiuterine_technika/peles/zaidimu_pele_aula_killing_the_soul_usb?id=4680815

http://pigu.lt/kompiuterine_technika/peles/optine_laidine_pele_defender_gm_1300_juoda?id=6600416 ( pats labai panašią turiu, labai patogi ir tikrai gera pelytė kaip už tokią kainą)

 

 

Defender Warhead GM-1110, gan pigi ir patogi pelytė. Eina programuoti mygtukus, nežinau ar Lietuvos parduotuvėse jas kas nors pardavinėja jas, prieš pora mėnesių pirkau iš pigu.lt parduotuvėje, dabar kiek matau išparduota. :) 

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...