Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodami populeriu serveriu topu acc

Amixas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki

Parduodu minecraft serveriu topu acc

1.www.m-craft.lt acc kuriame yra 316 taškų ir stovi TOP9 vietoj

2.www.mcservai.lt acc kuriame yra 2846 tašku ir stovi TOP16 Vietoj PARDUOTA.

foto įrodymai:http://imgur.com/xOhiBD8

http://imgur.com/FyJRxCz

del daugiau info ar kainos kreiptis skype:Spirit7066

Redaguota , nario Amixas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigų naujokas tai aš ir sakau kad man nėra patikimas, man irgi dabar jūs atrodysit ponas nepatikimas sppaudinėjant ta vaikiška -rep.

Rep funkcija yra padaryta tam, kad išreikšti savo nuomone, kadangi mano nuomone tu esi vaikiškas ir sprendi apie žmogų pagal jo buvimo laiką šiame forume, dėlto ir daviau -rep. Bėje pats šiame forume neesi "senbuvys" visgi 2015 pabaigoj užsiregistravai, tad ne tau apie buvimo laiką kalbėti.

Redaguota , nario Rai
Nuoroda į komentarą

Rep funkcija yra padaryta tam, kad išreikšti savo nuomone, kadangi mano nuomone tu esi vaikiškas ir sprendi apie žmogų pagal jo buvimo laiką šiame forume, dėlto ir daviau -rep. Bėje pats šiame forume neesi "senbuvys" visgi 2015 pabaigoj užsiregistravai, tad ne tau apie buvimo laiką kalbėti.

Tu dar palysi, norėjau išreikšti savo nuomonę. O tu čia lendi ir kiši savo išbalškytas akis.

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai

• Sukurti naują...