Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriu MineCraft Projekta!


DaumioX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Taigi kūrių MineCraft Projektą! Daug čia nerašysiu.

                                                                   
Projektui reikią Remejo kuris galetu paremt Banku arba sMs.

Projektas bus su Domenu.
Jei rasiu remeją ieškočiau ir Pluginerio, moku pats su pluginais bet noreciau biški pagalbos.

Skype:hackeris111
Arba PM

 

Redaguota , nario DaumioX
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, Taigi kūrių MineCraft Projektą! Daug čia nerašysiu.

                                                                   

Projektui reikią Remejo kuris galetu paremt Banku arba sMs.

Projektas bus su Domenu.

Jei rasiu remeją ieškočiau ir Pluginerio, moku pats su pluginais bet noreciau biški pagalbos.

Skype:hackeris111

Arba PM

 

Wow, visiškai jokios informacijos nepateikei ir tikiesi surasti rėmėjų? Tai bent optimistas...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu paremt per paysera, iki 50€...
Juokauju, net nesudominai su tokiu aprašymu ir nemanau, kad ką sudominsi, tų serveriu pilna ant kiekvieno kampo, nebe apsimoka kurt jų, net ne pinigine prasme, o, kad neturėsi žaidėjų. Whatever bandyk jei neturi ką veikt, bet siūlyčiau užsiimt kažkuo kitu, minecraft serveriu nebe apsimoka kurt jau kokie 1-2 metai, nes jų jau per daug..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei kažkas nepatinka, gali vapšie net nerašyt... Kas nores tas ir pasikvies del informacijos.

Kodėl kažkas turėtų remti tave ir tokį tavo požiūrį? Tu privalai sudominti, įtikinti, o ne tik kontaktus numesti... Aš jei būčiau rėmėjęs ir ieškočiau kur investuoti, tai man šita tema būtų kaip koks nejuokingas pokštas, kurį vertėtų praleisti, nes ji parodo, jog projekto lyderis visiškai nepasiruošęs dar jokiems projektams ar bendradarbiavimui.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, Taigi kūrių MineCraft Projektą! Daug čia nerašysiu.

                                                                   

Projektui reikią Remejo kuris galetu paremt Banku arba sMs.

Projektas bus su Domenu.

Jei rasiu remeją ieškočiau ir Pluginerio, moku pats su pluginais bet noreciau biški pagalbos.

Skype:hackeris111

Arba PM

 

Sveikas, senai lankiaus jau šiame forume, bet kai pamatau tokį durną postą, tai tiesiog noris prisijungt ir parašyt.

 

Visų pirma, malonu jog naudojiesi reikiamu forumu, bet ne supista reikiama skiltimi, tam yra minecraft skelbimai. Nei tu čia savo projekto neaprašai nei ką.

Visų antra to donate kam tau reikia? Kad eilinį šūdserverį sulipdyt kaip kokį plasteliną ir toliau degraduot vaikus ten kur vis lošia? Dar *Myliu SuperGames.lt* sąvokos plugineris, eik tu *Myliu SuperGames.lt*. Ieškai pluginerio ir remėjo? Ką tu projekte veiksi? šūdą voliosi ir tik lauksi, kad kas kokį centą numes? Nori pinigų? Eik šiupelį pasiimk ir dirbk. Niekas tau nachaliavai pinigų tikrai neduos. Parašytum bent kiek metų, kad žmogus pamatęs kad tau tikrai kokie 13 metų iš kart eitų kitos temos pasižiūrėt.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, senai lankiaus jau šiame forume, bet kai pamatau tokį durną postą, tai tiesiog noris prisijungt ir parašyt.

 

Visų pirma, malonu jog naudojiesi reikiamu forumu, bet ne supista reikiama skiltimi, tam yra minecraft skelbimai. Nei tu čia savo projekto neaprašai nei ką.

Visų antra to donate kam tau reikia? Kad eilinį šūdserverį sulipdyt kaip kokį plasteliną ir toliau degraduot vaikus ten kur vis lošia? Dar *Myliu SuperGames.lt* sąvokos plugineris, eik tu *Myliu SuperGames.lt*. Ieškai pluginerio ir remėjo? Ką tu projekte veiksi? šūdą voliosi ir tik lauksi, kad kas kokį centą numes? Nori pinigų? Eik šiupelį pasiimk ir dirbk. Niekas tau nachaliavai pinigų tikrai neduos. Parašytum bent kiek metų, kad žmogus pamatęs kad tau tikrai kokie 13 metų iš kart eitų kitos temos pasižiūrėt.

Heh, nusiramink :D. Dar neteko matyt, kad būtum taip susinervinęs. Skiltis pasirinkta tinkamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heh, nusiramink :D. Dar neteko matyt, kad būtum taip susinervinęs. Skiltis pasirinkta tinkamai.

vieną kart papisi reikiamai protą supras kur atsirado. Reik jau valyt tą minecraft skiltį jau seniai nuo tų dykaduonių. Kiek tą kaukę gali nešiot, siųst velniop tik tuos žmogėnus kurie nei pinigų nori investuot, o juolab nei pristatyt ką daryt nori.

 

Sveiki, noriu sukurti minecraft projektą. Bet esu per daug kvailas, kadangi noriu pinigų bet neduosiu aprašymo ką kursiu (nu *Myliu SuperGames.lt* ką galiu kurt - šūdserverį)

                                                                   

Projekte reikia žmonių, kurių IQ būtų smarkiai žemesnis už mano ir kurie viską už mane padarytų, tiek pluginus sukeltų tiek pinigų užmestų ant host (nes vps tikriausiai naujas pasaulis kažkam)

Projektas bus su Domenu. (eik tu sau rimtai, kas čia per ? pzdiec, negaliu patikėt, nes krč neįmanomas dalykams šūdserveriams manau, nu nebent kur vaikai uždonatina kaip kvaileliai dėl full enchanted dmd setų)|

Jei rasiu remeją ieškočiau ir Pluginerio, moku pats su pluginais bet noreciau biški pagalbos. ( tai *Myliu SuperGames.lt* tu vapšie ieškai "pluginerio" kuris viską padarytų? ai tai padarys su konfiguruos ir *Myliu SuperGames.lt* išmesi jį ane?)

Skype:hackeris111

Arba PM

 

Pataisiau tau tekstą :)

Redaguota , nario PreFix
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, senai lankiaus jau šiame forume, bet kai pamatau tokį durną postą, tai tiesiog noris prisijungt ir parašyt.

 

Visų pirma, malonu jog naudojiesi reikiamu forumu, bet ne supista reikiama skiltimi, tam yra minecraft skelbimai. Nei tu čia savo projekto neaprašai nei ką.

Visų antra to donate kam tau reikia? Kad eilinį šūdserverį sulipdyt kaip kokį plasteliną ir toliau degraduot vaikus ten kur vis lošia? Dar *Myliu SuperGames.lt* sąvokos plugineris, eik tu *Myliu SuperGames.lt*. Ieškai pluginerio ir remėjo? Ką tu projekte veiksi? šūdą voliosi ir tik lauksi, kad kas kokį centą numes? Nori pinigų? Eik šiupelį pasiimk ir dirbk. Niekas tau nachaliavai pinigų tikrai neduos. Parašytum bent kiek metų, kad žmogus pamatęs kad tau tikrai kokie 13 metų iš kart eitų kitos temos pasižiūrėt.

Prakalbo serverių dievaitis, keikdamasis rodai savo neišprusimą ir neišsiauklėjimą, tikrai info daug nepateikė ir panašiai, bet kam pult kaip kažkokiam gyvuliui, jei jis tavęs net neliečia. Tu turi rust serverį, daug kartų ten lošiau, tu tuo serveriu net nesirūpini, vps normalaus nenuperki, kadangi neįperki. Bandai kažką įrodyt, bet tu net nekūrei to serverio, o jį nusipirkai. Vadini kitus vaikais, na ir kas, kad vaikas, bent nesėdi ir nerašo kvailų komentarų kaip tu :). Įsirašyk savo balsą ir tada šaipykis iš kitų. Sėkmės gyvenime rubuiliuk :))).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prakalbo serverių dievaitis, keikdamasis rodai savo neišprusimą ir neišsiauklėjimą, tikrai info daug nepateikė ir panašiai, bet kam pult kaip kažkokiam gyvuliui, jei jis tavęs net neliečia. Tu turi rust serverį, daug kartų ten lošiau, tu tuo serveriu net nesirūpini, vps normalaus nenuperki, kadangi neįperki. Bandai kažką įrodyt, bet tu net nekūrei to serverio, o jį nusipirkai. Vadini kitus vaikais, na ir kas, kad vaikas, bent nesėdi ir nerašo kvailų komentarų kaip tu :). Įsirašyk savo balsą ir tada šaipykis iš kitų. Sėkmės gyvenime rubuiliuk :))).

Einam į klubą gal kada kažin ko neįleis  :funny:, visų antra ten net vps tai net nešnekėk nežinodamas. O vds įpirktas pats geriausias kokį siūlo lietuvoje. Taip, gal būt pastaruoju metu nesirūpinu serveriu, nes aš turiu gyvenimą ;) jeigu nori apie mane pašnekėt rašyk man steam.Išvis tas projektas buvo pirktas dėl domeno, o ne dėl jo pačio vidaus, nes jis jau senai perdarytas, tiek svetainė tiek pluginai :D Žaidėjų lošdavo iki 20 kiek pamenu tuo metu.(geriausiu atveju)

 

Pasakiau ką norėjau temos autoriui, jeigu kas turit asmeninių pretenzijų man rašykit į steam.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Einam į klubą gal kada kažin ko neįleis  :funny:, visų antra ten net vps tai net nešnekėk nežinodamas. O vds įpirktas pats geriausias kokį siūlo lietuvoje. Taip, gal būt pastaruoju metu nesirūpinu serveriu, nes aš turiu gyvenimą ;) jeigu nori apie mane pašnekėt rašyk man steam.Išvis tas projektas buvo pirktas dėl domeno, o ne dėl jo pačio vidaus, nes jis jau senai perdarytas, tiek svetainė tiek pluginai :D Žaidėjų lošdavo iki 20 kiek pamenu tuo metu.(geriausiu atveju)

 

Pasakiau ką norėjau temos autoriui, jeigu kas turit asmeninių pretenzijų man rašykit į steam.

Kas tau rašys, jau kažkaip surimtėjai, nepaisant pirmo sakinio. visad bandei kažkuo kitu apsimest, be reikalo tikrinai profilį, vistiek nieko nerasi. Galiu parašyt tik tiek, kad panašiai prieš 2 metus su tavim per skype rašinėjaus, pastebėjau tik tiek, kad per tuo kelius metus nieko nesubrendai, koks buvai nevykelis, bei pasipūtelis, toks ir palikai. Turėtum gyvenimą nesigirtum savo serveriais ir panašiai, žinau, kad perdaryta, lengva perdaryt, tereikėjo 1 normalaus pavyzdžio, kad perdarytum, ypač į oxide. Pluginai rašosi lengvai, nevaidink čia nežinia ko, o geriau apsimesk ir toliau, kad turi gyvenimą žaisdamas terraria ar kokį mėšlą tu ten žaidi.

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tau rašys, jau kažkaip surimtėjai, nepaisant pirmo sakinio. visad bandei kažkuo kitu apsimest, be reikalo tikrinai profilį, vistiek nieko nerasi. Galiu parašyt tik tiek, kad panašiai prieš 2 metus su tavim per skype rašinėjaus, pastebėjau tik tiek, kad per tuo kelius metus nieko nesubrendai, koks buvai nevykelis, bei pasipūtelis, toks ir palikai. Turėtum gyvenimą nesigirtum savo serveriais ir panašiai, žinau, kad perdaryta, lengva perdaryt, tereikėjo 1 normalaus pavyzdžio, kad perdarytum, ypač į oxide. Pluginai rašosi lengvai, nevaidink čia nežinia ko, o geriau apsimesk ir toliau, kad turi gyvenimą žaisdamas terraria ar kokį mėšlą tu ten žaidi.

Kad ir ką tu čia norėjai parašyt, supratau tik tiek, kad nieko į šią temą. Tad pratęskit diskusiją privačiai, jei norit, bet ne čia.

p.s prefixai, sveikinu su nuosavu "heiteriu".

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir ką tu čia norėjai parašyt, supratau tik tiek, kad nieko į šią temą. Tad pratęskit diskusiją privačiai, jei norit, bet ne čia.

p.s prefixai, sveikinu su nuosavu "heiteriu".

Būsiu mandagus ir pasiūlysiu muilo, juk tema nukrypo į "pamokomąją" tavo dievas prefixas taip parašė. Prašau nemasimazink, nebedaryk sau gėdos ir galų gale forumui :). Nekreipk dėmesio, jie tavo konkurentai, siek savo tikslo (autoriui). Sėkmės!

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveikas, senai lankiaus jau šiame forume, bet kai pamatau tokį durną postą, tai tiesiog noris prisijungt ir parašyt.

 

Visų pirma, malonu jog naudojiesi reikiamu forumu, bet ne supista reikiama skiltimi, tam yra minecraft skelbimai. Nei tu čia savo projekto neaprašai nei ką.

Visų antra to donate kam tau reikia? Kad eilinį šūdserverį sulipdyt kaip kokį plasteliną ir toliau degraduot vaikus ten kur vis lošia? Dar *Myliu SuperGames.lt* sąvokos plugineris, eik tu *Myliu SuperGames.lt*. Ieškai pluginerio ir remėjo? Ką tu projekte veiksi? šūdą voliosi ir tik lauksi, kad kas kokį centą numes? Nori pinigų? Eik šiupelį pasiimk ir dirbk. Niekas tau nachaliavai pinigų tikrai neduos. Parašytum bent kiek metų, kad žmogus pamatęs kad tau tikrai kokie 13 metų iš kart eitų kitos temos pasižiūrėt.

Ne metai esme žmogau, Nu ir kiek man metų ? Taip man 13 ir gali šuda čia nemalt, Savo čia neigiamus komentarus gali susikišt ten kur reikią :) Ir beto Kursių ir iš savo pinigu nevient iš kitų Man taip lengviau bus :)

O del informacijos sakau tik skypiniu budu tingių aš čia rašyt daug. Nerą man ir taip laiko :)

Gerai, nustojam Tema Rakinam :) Nes mataų del suknistos informacijos ir remeju, tuoj pasaulinis karas bus...

Redaguota , nario DaumioX
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...