Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

AGAME - Surf 24/7


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4669 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

rayne.png

Serverio IP: cs.rayne.lt

Serverio Port: 27015

Serverio Web: http://aGame.us.lt | http://rayne.lt

Serverio Modifikacija: Surf

Serverio darbo laikas: 24/7

Maksimalus žaidėjų skaičius: 24

Taip pat serveryje yra tai, kad raundo pradžioje jums niekas nesutrukdys surfinti, tai yra, 10 sekundžių nuo raundo pradžios galėsite kiaurai surfinti per betkurį žaidėją. Tuo pačiu metu yra ir protection.

Taigi, turime dvi svetaines,

taip pat turime ir savo serverių sąrašą, kuriame yra ir bus tik 4 serveriai: List of Servers

Užsisakiusiųjų paslaugų sąrašas (surfo): Subscribers of Services

Užsisakius paslaugą sms žinute, ji užsideda iš karto! Nereikia laukti kol pasikeis žemėlapis.

Šis serveris yra naujas, nėra žmonių, taigi tikėkimės atsiras.

Beje, ieškau keletą normalių administratorių, kurie prižiurės surf serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienu žodžiu žaidžiu serveryje žiuriu tik pist ban Priežastis -Nėra ka veikt :D

302vz2x.png

Nei tu buvai serveryje, nei ką... Per visas temas eini ir rašai nesąmones.

Į temą: pabandysiu atvesti kelis rimtesnius žaidėjus į serverį, bet negarantuoju, kad bus pastovūs. Nebent padaugės žaidėjų. ;) Ir kaip matau, naudojate tokią pačią VIP sistemą, kokią naudojau savo serveryje (nors pats, D3v1L, daugiau prisidėjo kurdamas ją :mucha: ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienu žodžiu žaidžiu serveryje žiuriu tik pist ban Priežastis -Nėra ka veikt :D

302vz2x.png

Nei tu buvai serveryje, nei ką... Per visas temas eini ir rašai nesąmones.

Į temą: pabandysiu atvesti kelis rimtesnius žaidėjus į serverį, bet negarantuoju, kad bus pastovūs. Nebent padaugės žaidėjų. ;) Ir kaip matau, naudojate tokią pačią VIP sistemą, kokią naudojau savo serveryje (nors pats, D3v1L, daugiau prisidėjo kurdamas ją :mucha: ).

Na manau, kad tokių nesąmonių nėra. :) Bet gal.. ;D O serveris tai kiets ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienu žodžiu žaidžiu serveryje žiuriu tik pist ban Priežastis -Nėra ka veikt :D

302vz2x.png

Nei tu buvai serveryje, nei ką... Per visas temas eini ir rašai nesąmones.

Į temą: pabandysiu atvesti kelis rimtesnius žaidėjus į serverį, bet negarantuoju, kad bus pastovūs. Nebent padaugės žaidėjų. ;) Ir kaip matau, naudojate tokią pačią VIP sistemą, kokią naudojau savo serveryje (nors pats, D3v1L, daugiau prisidėjo kurdamas ją :mucha: ).

Nu aš nesamoniu nerašau as sakau kas buvo .. beto aš rašau i visas temas todėl , kad žmones jau galvoje kad aš neaktyvus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš nesamoniu nerašau as sakau kas buvo .. beto aš rašau i visas temas todėl , kad žmones jau galvoje kad aš neaktyvus :)

Adminai tik du serveryje ir abu neprisijungę (turiu kontaktuose), tad ir sakau, kad nesąmones rašai, nes užbaninti niekas negalėjo. ;) Whatever...

Banų sistema įdiegta į serverį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":1rng9r4b]
Nu aš nesamoniu nerašau as sakau kas buvo .. beto aš rašau i visas temas todėl , kad žmones jau galvoje kad aš neaktyvus :)

Adminai tik du serveryje ir abu neprisijungę (turiu kontaktuose), tad ir sakau, kad nesąmones rašai, nes užbaninti niekas negalėjo. ;) Whatever...

Banų sistema įdiegta į serverį?

Nėra,nemanau,kad dabar ten reikia nebent ant war3 serveriuko,butu manau jau pats tas.

O cia tas FreDiS jegu nori buti aktyvus nebutina rašineti į visas temas nesamones nes ispejimu surinkimas ir tu jau buni nebeaktyvus,kad jeigu nori kad bent kiek tave gerbtu tai bent rašyk i tema ir pateikias suprantama atsakymą,jeigu nežinai tai geriau patylėti. :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":2vuj2t12]
Nu aš nesamoniu nerašau as sakau kas buvo .. beto aš rašau i visas temas todėl , kad žmones jau galvoje kad aš neaktyvus :)

Adminai tik du serveryje ir abu neprisijungę (turiu kontaktuose), tad ir sakau, kad nesąmones rašai, nes užbaninti niekas negalėjo. ;) Whatever...

Banų sistema įdiegta į serverį?

Nėra,nemanau,kad dabar ten reikia nebent ant war3 serveriuko,butu manau jau pats tas.

O cia tas FreDiS jegu nori buti aktyvus nebutina rašineti į visas temas nesamones nes ispejimu surinkimas ir tu jau buni nebeaktyvus,kad jeigu nori kad bent kiek tave gerbtu tai bent rašyk i tema ir pateikias suprantama atsakymą,jeigu nežinai tai geriau patylėti. :soka:

Gerai nustoju bet tikrai aš ne i visas temas nesamoniu nerašau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":w7uo4w3i]
devil del administratoriu turejai omeny serverio ar webo? Galeciau prisijungt

:D Lengvai manau neprisijungsi ;)

Čia į serverio administratorius,bet eiliniu žmogeliuku manau nepajims.O pretenduoti manau nėra sunku tik reikia laikytis visu jo nurodymu ;)

Bent jau aš taip galvoju jog nera sunku patekti :P

Tu teisus, o taisyklės yra kaip ir visur tos pačios;D

devil del administratoriu turejai omeny serverio ar webo? Galeciau prisijungt

Būtų šaunu, jei atsirastų norinčių administruoti surf serverį.

Dar nepaminėjau, kad surf serveryje yra toks dalykas, kad raundo pradžioj niekas nesutrukdytų surfint, tai yra, 10 sekundžių nuo raundo pradžios galėsite kiaurai surfinti per betkurį žaidėją. Tuo pačiu metu yra ir protection.

Dėl AMX Bans, jų nebus, manau - kam tai? Tiesiog bus taip: žaidėjas gavęs ban, jam bus į konsolę parašoma, kokią siųsti žinutę, kad galėtum atsibaninti iš karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4669 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...