Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Niekada nesakyk niekada, bet šis hostingas iš tiesų yra jau prie geresnių.

Kolkas man jis vieninteliu atveju pakimba, kai įsikeliu blogas java bibliotekas eksperimentuodamas.

Daugiau, tik vienintelis kartas buvo, kuomet tiesiog ne toks IP buvo rodomas tinklalapyje, ir tai ištaisė per 2min vos tik su jais susisiekus.

Su kitais kolkas amžinai problemos, ypač dėl interneto ryšio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

cooltext782998940.png

Kas tai?

Tai keliu žmonių komanda kuri pradeda savo darbą norėdama padėti žmonėms, kuriantiems ar norintiems kurti savo žaidimo serveri, svetaine ar panašu dalyką.

Ką mes veikiame?

Mūsų komanda yra iš 3 žmonių(kolkas). Mes padedame klausimai, konsultuojame, ar dirbame iškarto jūsų kompiuterije. Irašome žaidimu PLUGINS/MODs ir juos keičiame pagal klientu poreikius.

Kiek tai kainuoja?

Na, kai nesenei nusprendėm padėti kuriantiems savo serverius ar juos modifikuojant. Tai todėl nekainuoja nieko.

Kaip man gauti pagalbos?

Pagalbos klausti dabar galima tik šioje skyltije nes HackerTnT` kuria mūsų svetainę kurioje galėsite viska rasti.

Klausti ar prašyti reikia čia.. Atsakome per 3h nuo jūsų užduoto klausimo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

kuriu naują minecraft serverį. Ir reikai žmogaus kuris gerai mokėtu su plugin dirbti, buildinti. Taip pat reikia weberio, kad sukurtu svetainę. Už host bus užmokėta.

Koks atlygis? Jis priklauso kaip dirbsite. Jeigu bandysit apgauti ar kažką kito tai neišeis ir būsite išmesti iš projekto. Plačiau į skype: avataras11

Trumpai apie mane: Esu Vidas, iš Vilniaus. Aš neesu koks vaikas, bet ir nesakau, kad suaugęs. Man 15metų.

Mano skype: avataras11

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki . Aš kuriu minecraft serveri jau esu jį turejes bet si kart iskilo problema tai bandysiu ja ispresti taigi mano problema tokia .

Aš ateit i savo serverį galiu o kiti negali .

1.man visi sako mano vidinis ip adresas mano isorinis(buvau pas tiekejus pasikonsultuoti)

2.kaikas sako man reik hosto(as nezinau ar sitas teiginys teisingas)

3.yra zmoniu kurie sako,kad man reikia su kazkokia programa kazka nustatyti ar padaryt (nezinau nemoku0

4.mazaikas sako kad niekada nebeturesiu serverio

Tai va jei kas galit padėti ar zinot kas galetu padet parasykit mano skype:Deividas-gx

p.s del atlygio susitartume

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...