Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

taigi, gal galit padeti man? Man reiktu tokios pagalbos:

1. Koks plugin yra, kad kai is safe zonos isejus ar joje bunant rasytu uzrasa safezone-free monsters... (kazkaip panasiai). Buvau rades kazkada bet pamirsau koks pluginas tai galit pasakyti? ir kaip padaryti kad veiktu?

2. Ar ymanoma per world edit pazymeti nama ir ji nusikompinti ir i kita vieta dar viena toki pati ideti? nes labai sunku bus statyti :/

Padekit! Atsilyginsiu. +R3P, FLT

Mano skype: avataras11

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

reikia tokio žmogus kuris padėtų pakurti per hamachi serverį, ankščiau buvau sukūręs, dabar nebeišeina, bandau daryti kaip ant paprasto IP, bet neišeina, gal taikomas kitoks metodas? Pirmai man buvo tokios bėdos kaip neranda maršruto per start.bat failą, bet serveris veikdavo, tik rašydavo user not premium. Po to atsinaujinai Java į 7, ir padariau naujai ,tai dabar išviso neveikia, ri rašo connection reset.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...