Peršokti į turinį

SFR-LIFE || Scameris Mrs_Bass


Petrauskis_Juonis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2982 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šūdservių kovos :D Per metus nesugebėjot .lt galūnės nusipirkt? :D Reikėjo ankščiau galvot, o ne tada kai jau kažkas nusipirko :D anw žinant jo sugebėjimus kurti nuostabius projektus abėjoju ar jis ilgai jį išlaikys, tai manau greitu metu galėsit perpirkt xd

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas vanagas. Taip, Andrius net nesiruošė pirkti, nes pvz Leon_Hzu toks veikėjas, irgi sakė nupirks o kai nupirks sakė duos sav..O serverio žaidėjas MAtas_Alekna, man viską papasakojo, kad jei netekčiau web išmestu ir t.t Aš projektui nekenkiu, o tesiog kuriu projektą, jei ,ką galiu parduoti aš tą web... O sau pasiimsiu kitą.. Pats pirkau už savo €, pats ir naudoju.. O jei kaip sakė Eimantas, nesugebat nusipirkt niekas nekaltas " Kas pirmesnis, tas gudresnis " Sėkmės tau..


+ Savo Las-venturas.lt sėdi projekte, ir sedėk, nes projektas tik dėl pelno tau, prapisai 200mln ir leavinai, bet tuoj grįži!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas vanagas. Taip, Andrius net nesiruošė pirkti, nes pvz Leon_Hzu toks veikėjas, irgi sakė nupirks o kai nupirks sakė duos sav..O serverio žaidėjas MAtas_Alekna, man viską papasakojo, kad jei netekčiau web išmestu ir t.t Aš projektui nekenkiu, o tesiog kuriu projektą, jei ,ką galiu parduoti aš tą web... O sau pasiimsiu kitą.. Pats pirkau už savo €, pats ir naudoju.. O jei kaip sakė Eimantas, nesugebat nusipirkt niekas nekaltas " Kas pirmesnis, tas gudresnis " Sėkmės tau..

+ Savo Las-venturas.lt sėdi projekte, ir sedėk, nes projektas tik dėl pelno tau, prapisai 200mln ir leavinai, bet tuoj grįži!

O kam tau tu nusipirkai sfr-life.lt ? taigi tūrėjai sfm.us.lt ir galėjai sfm.lt o dabar nukopinai viską ir vsio. Dar norėjai GM pasiimti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam tau tu nusipirkai sfr-life.lt ? taigi tūrėjai sfm.us.lt ir galėjai sfm.lt o dabar nukopinai viską ir vsio. Dar norėjai GM pasiimti

Kam man tavo GM? Mano nors bugg nėra:D .. Kam nupirkau? Nes kai bandžiau paiimti nemokama svėtaine, ir prašiau per /s pinigų .lt svėtainei, tu nk nesakei, kad nepirk pats nupirksiu ir pan..

+ Galėčiau lygiai toki pat gm pasidaryti.. tik skirtusi mapp darbai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam man tavo GM? Mano nors bugg nėra:D .. Kam nupirkau? Nes kai bandžiau paiimti nemokama svėtaine, ir prašiau per /s pinigų .lt svėtainei, tu nk nesakei, kad nepirk pats nupirksiu ir pan..

+ Galėčiau lygiai toki pat gm pasidaryti.. tik skirtusi mapp darbai..

Pats prisipažinai jog nukopinai viską...:D mano buvo ir yra SFR-LIFE serveris! o tu tiek save nusižeminai kad net pavadinimą nukopinai,autorinęs teises pažeidei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duok savo skype, turiu pasiūlymą.

Andrius4803

 

Yra ir mane pritarančių.

http://prntscr.com/a415kp

1 lauke ne karys.

0k. Vpš, kokia tau nauda.. nekurčiau projekto, lauktum dar metus kol domenas baigtusi..

Tai kam tu kopijavai sfr-life.lt ?? galėjai susikurt sfm.lt ne matai,reikia kopijuoti,tu geriau slysk iš samp'o,nes jau pykiną nuo tavęs man.

SFR-LIFE yra ,buvo ir bus mano projektas,tau nieko nepaeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Andrius4803

 

1 lauke ne karys.

Tai kam tu kopijavai sfr-life.lt ?? galėjai susikurt sfm.lt ne matai,reikia kopijuoti,tu geriau slysk iš samp'o,nes jau pykiną nuo tavęs man.

SFR-LIFE yra ,buvo ir bus mano projektas,tau nieko nepaeis.

Tai ,kad tu jį laikei ant prikolo ir ,kad tau kažkas siustu į lv ir nieko daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2982 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...