Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

RENKAME CSGO TEAM (REMEJAI YRA)

uniqua

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,taigi mes renkame csgo teama :)

Kam team? - Žaist mm,turnyrus,treniruotis kartu :) ( Už viską apmokėsim )

Mes turim - serverius treniruotėms, tinklapi su lt domenu,logo ir svarbiausia kad remejai. Visi team nariai bus aprupinti skinais :)

Rank minimaliai nuo Silver Elite

Del team kreiptis i steam https://steamcommunity.com/id/virgucis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taspats, tad kas per bėda? Kur sunkiau tuo geriau, geriau žaisti išmoks, na nepriemei nieko tokio.

Esmė tame, kad 128-ticks serveriai yra faceit'e ir ten šaudyti yra daug lengviau nei 64-tickrate (mm serveriuose). Aš manau, kad nuo "mažens" taip sakant reikėtų pratint žaidėjus prie 128-tickrate, nes visi turnyrai ir LAN'ai vyks 128-tickrate serveriuose.

Nuoroda į komentarą

Esmė tame, kad 128-ticks serveriai yra faceit'e ir ten šaudyti yra daug lengviau nei 64-tickrate (mm serveriuose). Aš manau, kad nuo "mažens" taip sakant reikėtų pratint žaidėjus prie 128-tickrate, nes visi turnyrai ir LAN'ai vyks 128-tickrate serveriuose.

Ir dar pridursiu, kad patiems žaidėjams bus maloniau žaisti 128 tickrate servuose, kadangi ant 64tickų viskas vyksta lėčiau, todėl kai tu užlendi už kampo gali mirt, smoke'ai, flashai ir pnš net ne taip skrenda.

Nuoroda į komentarą

Faceit žaidžiau, esu gn3, papuoliau su lem'ais.. Vauuuu, pieva ten ir tiek. Nebent esi aukšto ranko.

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...