Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pranai, ar lukonic, kur dingo mano reputacija nuo Elišhas accounto..


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas pranai, ar lukonic, kur dingo mano reputacija visa, kaip lukonic, aš tai acc nepardavinėjau jugi ten ispėjimai yra uždėti ir negaliu naudotis... Šiandiėna atėinu acc žuriu 0 reputacijos, beto reputacija nėra buginta, ar kaip jus ten sakot. Laukiu jūsų atsakymo..


 


https://www.supergames.lt/user/28710-eli%C5%A1has/


Redaguota , nario ElišhasATSARGINIS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiek pamenu kazkada praziurinejau ta acc ir reputacija beveik visur buvo dedama is tu paciu keliu accountu turbut susitares su kuo nors buvai ir tai jau skaitytus buginimas

Dabar parodyk, ka aš tau iš savo accountu dėsius

Buvo nuimta todėl, kad dėjaisi iš kitų accountu.

Pateik įrodymus kad dėjausi.. 

Pranas kietas be įrodymu, parašysiu raudonui pažėsim ar dėjausi + mano ip dinaminis galiu įrodyti, pasikalbėsiu su raudonu pažėsime, ar dėjausi iš kitu acc, yra ir - rep ir + rep nuo soundo jailo savininko ir mparkour ir ten kiti ir nori pasakyti mano ip ten?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar parodyk, ka aš tau iš savo accountu dėsius

Pateik įrodymus kad dėjausi.. 

Pranas kietas be įrodymu, parašysiu raudonui pažėsim ar dėjausi + mano ip dinaminis galiu įrodyti, pasikalbėsiu su raudonu pažėsime, ar dėjausi iš kitu acc, yra ir - rep ir + rep nuo soundo jailo savininko ir mparkour ir ten kiti ir nori pasakyti mano ip ten?

Na tai pasikalbėk su Raudonu ir bus tvarka :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa pasakius, aš dėl tavęs parašiau administratoriams, labai keista buvo kai po 3reputacijos taškus ant kiekvieno posto tokio kaip "šaunu kad dalinies" ir tie patys asmenys, gal patikrino IP ir rado. :)

tai kad tie reportai nelabai daznai padeda kiek esu tokiu reportines kur ant posto paraso sekmes pardavime ir 4 rep ir niekad neatime ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikas pranai, ar lukonic, kur dingo mano reputacija visa, kaip lukonic, aš tai acc nepardavinėjau jugi ten ispėjimai yra uždėti ir negaliu naudotis... Šiandiėna atėinu acc žuriu 0 reputacijos, beto reputacija nėra buginta, ar kaip jus ten sakot. Laukiu jūsų atsakymo..

 

https://www.supergames.lt/user/28710-eli%C5%A1has/

 

Nu jei reputacija neatitiko turinio, tai ir buvo nuimta. Ar dėjeisi iš kitos paskyros, ar draugeliai dėjo - nesvarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...