Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

eSFG.LT prisimenate šita pristatymą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2991 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nesakiau kad tas video mano nei ką tik paklausiau ar prisimenate o dėl eSFG.LT tvarkomas jis yra visas gm perdirbamas yra nes Kestutis kai dirbo prie gm vien klaidų pridaręs yra daugiau nieko o dar Kestutis kažka bando primesti jeigu nemoka dirbti prie gm tada bent patylėtum :)

P.S. Kestuti gal senai bedainavai?

https://www.youtube.com/watch?v=Rt4MFY9Mg78

Bet ir balsas nekoks jau :D


Iš serijos " Nusipirkau servą iš mamos telefono sąskaitos"

Nepavydėk kad neturi pinigų ir turi prašyti mamos 

Redaguota , nario Mindaugas_Sultan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesakiau kad tas video mano nei ką tik paklausiau ar prisimenate o dėl eSFG.LT tvarkomas jis yra visas gm perdirbamas yra nes Kestutis kai dirbo prie gm vien klaidų pridaręs yra daugiau nieko o dar Kestutis kažka bando primesti jeigu nemoka dirbti prie gm tada bent patylėtum :)

P.S. Kestuti gal senai bedainavai?

https://www.youtube.com/watch?v=Rt4MFY9Mg78

Bet ir balsas nekoks jau :D

Nepavydėk kad neturi pinigų ir turi prašyti mamos 

aš bent kaip savininkas normaliai bendrauju su žaidėjais ir darom įvairiausius dalykus ne kaip jus bijot parodyt save tik ant kitų šmeižti daugiau nieko. Man nėra ko čia slėpti kad aš dainuoju. Ką aš negaliu dainuoti? Jei man patink aš ir dainuoju. O dėl gm kas yra susieja rašai kad vien klaidų pridaręs ir kad nieko nemoku :D Na jei nemokėčiau tai savų sistemų ar komandų nekurčiau. Yra žmonių katrie mane geriau pažįstą negu jūs ir ne vienas žmogus gali pasakyti apie mane detaliau kiek aš ką sugebu ir kaip ką atlieku. Tad kaip daugiau ką sužinosi tada rašyk, o ne į pievas šaudyk.

 

Pirma isitikink ar tavo komanda kure si video... As jau buvau savininkas kai atsirado video ...

Mantis klausykis. Pirmas dalykas jis parašė jei jums patiko šitas video bus ir daugiau video apie eSFG.LT projektą. Mano konkreti žinutė buvo į ateinančių video įkėlimų o ne apie ta kur tavo komanda sukūrė tik kelis. Nes visi kiti yra kurti iš mano komandos buvusiu nariu.

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mantis klausykis. Pirmas dalykas jis parašė jei jums patiko šitas video bus ir daugiau video apie eSFG.LT projektą. Mano konkreti žinutė buvo į ateinančių video įkėlimų o ne apie ta kur tavo komanda sukūrė tik kelis. Nes visi kiti yra kurti iš mano komandos buvusiu nariu.

Parašiau kad bus daugiau video bet nesakiau kad bus tavo komandos ar dar kieno ir be to pardavei projektą tai tiek video tiek failai nebe tavo ir tau nepriklauso 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2991 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...