Jūsų nuomonė ką rinktis win8.1 ar win10?
Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.
Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!
Kas geriau win8.1 ar win10?
23 balsai
-
1. Kas geriau win8.1 ar win10?
-
Win8.112
-
Win1011
-
- Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad dalyvauti šioje apklausoje.
-
Šiame puslapyje naršo: 0 nariai
- Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.






Recommended Posts
Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.
Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!
Prisijungti prie diskusijos
Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.