Peršokti į turinį

Pkz-Scape [Svarbu]


Effo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3012 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Pkz-Scape Klausimėliai  

31 balsai

  1. 1. Ar palikti accounts, tų kurie žaidė prieš pertrauką ar padaryti fresh startą (visiems viskas nuo 0)?

    • Palikti accounts.
      9
    • Fresh startą.
      19
    • Nesvarbu.
      3
  2. 2. Ar reikia šių vesta's rapier, upg claws, ags, whip customs? Apie juos daugiau skaitykite temoje.

    • Taip, įdomiau žaisti su tokiais dalykais. :)
      22
    • Ne, gryna nesąmonė...
      7
    • Nesvarbu.
      2


Recommended Posts

Sveiki visi, čia ir vėl aš (tas pats Deivis, turbūt įkyrėjęs serverių kūrėjas), norėjau pranešti, kad Pkz-Scape serveris baigtas tvarkyti ir bus paleidžiamas normaliam startui kitą savaitę, ką manote apie tai? Šį kartą serveris tikrai bus ilgai ir nebus išjungtas be priežasties ir veiks 24/7, bus mažiau klaidų nes visas kurias žinojau ir kurias man pranešė žmonės sutvarkiau. :) Na privalau padaryti apklausėlę nes man iškilo keli klausimai į kuriuos reikėtų jūsų atsakymo.

 

Customs items apie kuriuos eina kalba:

Vesta's rapier - jo kaina 150M coins jis yra labai greitas, tačiau numinusuoja jūsų defence bonusus net po -350. Komentuokit jei reikia dar kažkokios info.

Upgraded Armadyl Godsword - susitaupius upg tokens, kuriuos būtų galima gauti iš pk, achievements, quests, paprastą armadyl godsword galima upgradint'i į stipresnį, niekas nesikeičia tik speciali ataka stipresnė per 5-10%.

Upgraded Dragon Claws - tas pats kas ir paprasti claws, tik galima išviso paleisti 3 spec'us. (1 speciali ataka = 33%)

Upgraded Abyssal Whip - tas pats kaip ir paprastas whip tik paleidus specialią ataką nuima 100% spec ir priešininkas nebeturi bėgimo, dar vienas pliusas, kad šis upgraded whip'as kirs truputėlį greičiau nei paprastas.

 

Tai tiek, prabalsuokit, dėkoju.

 

Daugiau info apie serverį kitą savaitę. Tinklapis kitą savaitę bus sukurtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vienas iš geriausių žaidėjų, Mal1nka, tavo acc vietoj viskas yra. :) Tik surinkit pakankamai balsų, kad palikt acc, nu jūs nusipelnėt vistiek kažkaip atlyginsiu jei ir fresh startas bus. ;) Kvailai pasielgiau, bet bent jau klaidų reportuotų serveryje nebebus, tų kurių buvo, viską sutvarkiau ir nemažai atnaujinimų padariau tokių kaip įdėjau Activity points shopą, elite dark warriors ir dar daug ką buvau žadėjęs. :)

Redaguota , nario Ton!c
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas iš geriausių žaidėjų, Mal1nka, tavo acc vietoj viskas yra. :) Tik surinkit pakankamai balsų, kad palikt acc, nu jūs nusipelnėt vistiek kažkaip atlyginsiu jei ir fresh startas bus. ;) Kvailai pasielgiau, bet bent jau klaidŠ reportuotų serveryje nebebus, tų kurių buvo, viską sutvarkiau ir nemažai atnaujinimų padariau tokių kaip įdėjau Activity points shopą, elite dark warriors ir dar daug ką buvau žadėjęs. :)

Šaunu girdėti, laukiu starto!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas iš geriausių žaidėjų, Mal1nka, tavo acc vietoj viskas yra. :) Tik surinkit pakankamai balsų, kad palikt acc, nu jūs nusipelnėt vistiek kažkaip atlyginsiu jei ir fresh startas bus. ;) Kvailai pasielgiau, bet bent jau klaidų reportuotų serveryje nebebus, tų kurių buvo, viską sutvarkiau ir nemažai atnaujinimų padariau tokių kaip įdėjau Activity points shopą, elite dark warriors ir dar daug ką buvau žadėjęs. :)

 

Kodel nera ziniu jau 2 dienas? Nestartaves serveris jau zlugo? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3012 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...