Peršokti į turinį

Skycloud.lt - Neprofesionalumas !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiaim, dar nesu matęs tokių hostingo tiekėjų kaip šis

tesiog ten stovėjo mūsų test hostingas, kad nereiktu leisti pinigu ant vps prieš starta nutarėme sutaupyti ir vps pirkti biški vėliau, tačiau manau to daryti neverta. išpradžiu nebuvo galima prisijungti prie ftp, o administracija neatrašė visą savaitę, sutvarkius šita buga , nėjo kelti serverio failu, sutvarkė ta vėl nėjo junktis prie ft. galiausiai modifikacija neveikė jų hoste, katik perkelta iš justhost'o...

Galiausiai parašėm vėl administracijai:

gal kažką blogai darau?
20:31
ne
Jūs (pakeisti vardą)
Tai kokios problemos čia man tada yra?
Nezinau, kazkas su modifikacija mano manymu.
Jūs (pakeisti vardą)
Pasiemiau test hostingą(kaip ir jūsų šiuo metu naudoju) su justhost prisijungimu problemu nebuvo.
Tai naudokit justhost 
gero vakaro
iki
Jūs (pakeisti vardą)
Čia jūsų toks pasiūlymas?
Administratorius paliko pokalbį
20:37

Paskui pastebėjome, kad nebera jokių serverių nupirktų mūsų paskyroje... galvokite ka norit. man tai tirkai sukelė juoką. kad taip daro normalaus atseit hostingo tiekėjas.

 

Gero vakaro.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...