Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Proceso paleidimas linux'e


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Jei nori tiesiog paleidus tą PHP skriptą kad pasileistų, PHP turi funkciją shell_exec.

Žiūrint kada tu jį nori paleisti. Pavyzdžiui jei tam tikru laiku, tai geriausias sprendimas Cron, kuriuos galima rašyti ir su PHP. http://stackoverflow.com/questions/18737407/how-to-create-cron-job-using-php

 

Jei nori tiesiog paleidus tą PHP skriptą kad pasileistų, PHP turi funkciją shell_exec.

Noriu per PHP failą paleisti samp03svr procesą. Gal galėtum pasakyti ką aš blogai darau?:

<?php
        $output = shell_exec('/root/testsrv ./samp03svr &');
        echo "<pre>$output</pre>";
?>
- šis kodas nieko neišveda ir serverio neįjungia. PHP failas randas /var/www tame pačiame hostinge.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

nes apache veikia ant www-data userio berods, tau reikia bendro apache grupes ir servo failams.

 

sudo adduser username www-data

sudo chown -R www-data:www-data /var/www

sudo chmod -R g+rw /var/www

stackoverflow man patarė daryt per bash skriptą, kuri iškviestu php failas. Taip butu saugiau ir darbo gautųsi mažiau, bet man nepavyko realizuoti šiuo varianto dėl klaidos:

sudo: parse error in /etc/sudoers near line 28 sudo: no valid sudoers sources found, quitting sudo: unable to initialize policy plugin.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

/etc/sudoers failą pasiredaguok.

Jeigu tau reik php, tai gali dar šitą dalyką naudot: http://php.net/manual/en/function.ssh2-connect.php

 

https://www.mikemackintosh.com/php-ssh2-class-with-exception-handling/

sudoers stock'inis, ką man jame redaguoti? Bandžiau prirašyt:

apache ALL=(ALL) NOPASSWD: /usr/local/bin/onsrv.sh
bet niekas nepasikeitė. O kam tas ssh jeigu php failas ir procesas tame pačiame hostinge? Manau čia reikia daryt su exec ar shell_exec.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sudoers stock'inis, ką man jame redaguoti? Bandžiau prirašyt:

apache ALL=(ALL) NOPASSWD: /usr/local/bin/onsrv.sh
bet niekas nepasikeitė. O kam tas ssh jeigu php failas ir procesas tame pačiame hostinge? Manau čia reikia daryt su exec ar shell_exec.

 

jeigu naudoji tam pačiam gali rašyt 127.0.0.1 arba tikrą ip adresą, nieko blogo nenutiks :) jeigu kitaip nepavyksta tikrai gera alernatyva.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...