Peršokti į turinį

Minecraft Prison Spawn *--(Cinematic)--* ! HD !


Monrael

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2992 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dėkoju :)

 

Tuo laikotarpiu, kai kūriau video tiesiog negalėjau be jos sukurt cinematic video :D 

 

Pradėkime nuo to, kad darbas darytas pagal užsakovo norus ir, kad kalėjimas tai nereiškia, kad turi būti tas nuobodus, pilkos spalvos ir baisus. Galima juk improvizuoti ir visgi dėl to tai žaidimas. Lentos dera ir yra skirtos užpildyti informacijai. Tęskime toliau apie kasyklas. Man ne kritikos, patarimų ar įvertinimų reikia, keliu savo darbus, kad jūs pamatytumėt ką šiuo metu veikiu ir ką pasiekiau. Tad parašydamas apie kasyklas pats turbūt nesupratai ką pasakei ir dėl to tavęs nekaltinu, nes nesi patyręs. Taip, jos gan paprastokos, bet užsienio serveriuose OP-Prison {bent kiek lankiaus} panašios būna ir pastatyti 26 skirtingas, įvairių formų, dydžių kasyklas yra košmaras lyginant, kad dėl šių man teko pasukti galvą, ir kištis įvairias mintis. Nėra taip lengva skirtingų stilių kasyklas pastatyti per ribotą laiką, t.y 2 savaites ir prisipažinsiu, kad tikrai buvo sunku, ir kasdien teko dirbti po 3-5val. darbo dienomis, o savaitgaliais po 6-10val. žinant, kad reikia į mokyklą, ir dar kontroliniai. Ir ne tik tai... Užsakovui tokias visas skirtingas ir unikalias kasyklas įpirkti reiktų dar daugiau pinigų... Kaina laisvai iššaugtų iki ~1500$ Tad turi būt gana sėkmingas projektas, kad tai sau leistų. Priklauso ir nuo užsakovų... vieni daugiau skiria pluginams, o kiti serverio žemėlapiui.Tad kitą kartą reikėtų pamąstyti prieš komentuojant. Tikiuosi viskas aišku. :)

 

P.S. Nenoriu nieko čia įrodinėti ar ginčytis, tiesiog paaiškinau situacija, ačiū už dėmesį!

Visu pirma, aš kalbėjau apie lentas, kurios panaudotos takeliams ir pnš., o ne apie tas, kurios skirtos užpildyti info.

Aš irgi nenoriu ginčytis ar kažko įrodinėti, bet pridėsiu, kad tavo pasakymas, kad tau nereikia kritikos ar patarimų, nuskambėjo kvailai dėl 2 dalykų.Pirma temoje pats prašei įvertinimo, tai yra +Rep.Antra, čia yra forumas, o jame galima išreikšti savo nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Monrael gali savo skypuka numest? :D

Skype: edvis0000

 

Visu pirma, aš kalbėjau apie lentas, kurios panaudotos takeliams ir pnš., o ne apie tas, kurios skirtos užpildyti info.

Aš irgi nenoriu ginčytis ar kažko įrodinėti, bet pridėsiu, kad tavo pasakymas, kad tau nereikia kritikos ar patarimų, nuskambėjo kvailai dėl 2 dalykų.Pirma temoje pats prašei įvertinimo, tai yra +Rep.Antra, čia yra forumas, o jame galima išreikšti savo nuomonę.

Lentas takeliams ? Ta prasme trijų spalvų wood ? Jei ir tai... manau viskas dera ir yra unikalu... juk visą laiką nenaudosime gravel ar tai apžėlusio stone brick su kitais tipais, reikia išskirtinumo. Anksčiau prašiau vertinimų/idėjų/patarimų, bet ar dabar yra nurodyta temoje, kad prašau įvertinimų, patarimų ir t.t ? Tiesiog parašyta, kad jei kam negaila, o ar net patinka duotų reputacijos... nemanau, kad tai kaip įvertinimas, tiesiog pagarba žmogui. Tai pat buvo minėta aiškiai, kad užsakymas darytas pagal pirkėjo norus, tad pats atrodei kvailai pirmai ir dabar rašydamas tai kas ir taip aišku ir galėjo būt kitaip negu užsakovo norai.

Redaguota , nario Monrael
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2992 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...