Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 61
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Svečias
Graziai atrodai :) is viguros ir taip,cia as savo nuomone sakau,ir tenais turbut su savo bahuru buvai?

Ne,busbrolis.

Svečias
Sveika.

Esi minėjusi, kad turi brolį, kuris taip pat lankosi šiame forume. Tai tiesiog smalsu pasidarė. Kaip sutariat dėl kompiuterio? Nebūna ginčų/kivirčų kai reikia dalintis? Ar turite po atskirą kompiuterį? :)

Na ginčų būna,turime ir kitą bet ten kaip ir tievų "darbo" karteliai prieina vinas ten kitas ten,o šiuo metu brolis ligoninėj man dabar laisvė. :D

Sveika.

Esi minėjusi, kad turi brolį, kuris taip pat lankosi šiame forume. Tai tiesiog smalsu pasidarė. Kaip sutariat dėl kompiuterio? Nebūna ginčų/kivirčų kai reikia dalintis? Ar turite po atskirą kompiuterį? :)

Na ginčų būna,turime ir kitą bet ten kaip ir tievų "darbo" karteliai prieina vinas ten kitas ten,o šiuo metu brolis ligoninėj man dabar laisvė. :D

Jei ne paslaptis tai kas jam nutiko? :|

Svečias
Sveika.

Esi minėjusi, kad turi brolį, kuris taip pat lankosi šiame forume. Tai tiesiog smalsu pasidarė. Kaip sutariat dėl kompiuterio? Nebūna ginčų/kivirčų kai reikia dalintis? Ar turite po atskirą kompiuterį? :)

Na ginčų būna,turime ir kitą bet ten kaip ir tievų "darbo" karteliai prieina vinas ten kitas ten,o šiuo metu brolis ligoninėj man dabar laisvė. :D

Jei ne paslaptis tai kas jam nutiko? :|

Temperatūra aukšta,kosta,na kitaip tarent "Gripas"

Svečias
Labas, Meške. :hi:

Labas,labas . Malonu. :song:

Svečias
<...> Temperatūra aukšta,kosta,na kitaip tarent "Gripas"

Nemaniau, kad dėl gripo gali į ligoninę paguldyti. Turbūt labai rimta ten viskas jeigu iki tokio lygio priėjo. Linkiu pasveikti jam.

Na rimtokas,beveik 40Temperatūros,angina lyg ir.

<...> Temperatūra aukšta,kosta,na kitaip tarent "Gripas"

Nemaniau, kad dėl gripo gali į ligoninę paguldyti. Turbūt labai rimta ten viskas jeigu iki tokio lygio priėjo. Linkiu pasveikti jam.

Jin meluoja, tiesiog pridauze kai kompa norejo atimt stipriai tai ligoninei traumatoliginiam guli. :D

Visko gali būti , Bet jei rimtai serga , tai sveikatos jam , nejuokinga ...

narys.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...