Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Zerojus - Klano Pristatymas


Artiomka

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi pirmo pasaulio Žaidėjai Zerojus.

as sukuriau nauja klana pavadinimas: LT Zaibas

kodėl Unikalus?

Nes šitame klane bus TOP Žaidėjai, Evantai, Klausimanija ir labai daug kitu žaidimu Chat zaidimu Top žaidėjai bus pinigu kas turi daugiau kas daugiau paukojes Evantai bus labai daug visokiu ir labai idomu bus Klausimanija bus užduodama ir jus turėsite atsakyti ir laimesite priza bet visada zadimai kas laimės gaus priza aš dar labai daug turiu ideju viska daug sugalvojau bet nera žmoniu aš pats labai noriu sita nes tikrai bus ne liudna žaidėjams visada mes kartu kovosime pralaimėsim ir prikolinsim bet kad ne keiktis nes tada bus išmestas iš klano bet viska bus gerai tikrai bus labai idomu as labai stengausi galvoti kaip galima padaryti kad butu idomau žaisti ir kad visem butu įdomu pažaisti bet nera žmoniu.

Aš labai jus prasau ataikite į klana bus daug sugalvota dar labai prasau ataikite.

kad ataiti į komandą reike tureti:
1. 5lvl reikes tureti
2. buti mandagus
3. buti geras


Viskas ir dar sugalvojau kartu žuresim filma animacinai visokius kada laukem kovos jai nenorite galite ne ziureti labai turiu daug ideju visokiu bet aš jau sakau nera žmoniu.

Tai vėl šita sakau prasau ataikite į klana prasau.​

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...