Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visi rekomenduoja jį, bet pastebėjau tik draugai. Man įdomu, kokiais būdais tu reklamuoji projektus, kokiais būdais tu juos pleti, vystai jų veiklą bei visą kitą? Kas be ko, tavo gramatika verta nulio, čia garantas yra šimtaprocentinis, pažiūrėk į savę iš šono ( nesakau, kad mano gramatika tobula ). 

 

Nemanau, kad kažkas norėtu imti tave kaip pletėja kai tu net normaliai minčių nesuformuluoji

 

(redaguota)

Visi rekomenduoja jį, bet pastebėjau tik draugai. Man įdomu, kokiais būdais tu reklamuoji projektus, kokiais būdais tu juos pleti, vystai jų veiklą bei visą kitą? Kas be ko, tavo gramatika verta nulio, čia garantas yra šimtaprocentinis, pažiūrėk į savę iš šono ( nesakau, kad mano gramatika tobula ). 

 

Nemanau, kad kažkas norėtu imti tave kaip pletėja kai tu net normaliai minčių nesuformuluoji

Puse iš jų nepažystu tai jų negaliu vadinti draugais, nepatinga nežiurek į mane niekas neverčia ;) kiek vienam neitiksi ir nepatiksi visi skirtingi esame ir nereikia čia pizdavoties iš nieko , nemanai tai manyk per naujo nes tikrai atsirado kas nori , kas ir kaip reklaminsiu, pasiteiravo su manim asmeniškai.

Redaguota , nario Tele_Max

cs.1.6 dievas !

(redaguota)

Visi rekomenduoja jį, bet pastebėjau tik draugai. Man įdomu, kokiais būdais tu reklamuoji projektus, kokiais būdais tu juos pleti, vystai jų veiklą bei visą kitą? Kas be ko, tavo gramatika verta nulio, čia garantas yra šimtaprocentinis, pažiūrėk į savę iš šono ( nesakau, kad mano gramatika tobula ). 

 

Nemanau, kad kažkas norėtu imti tave kaip pletėja kai tu net normaliai minčių nesuformuluoji

Žmogus tiesiog pasiule savo pagalba nereikia čia iš kart čia šmieižti del nieko ir madravot, papraščiausiai žmogus pasisiule kas nores tas ir pasims ji o kaip reklamins ir t.t.t tai čia jo problemos nemanau kad turetu jas reigšt tau  :)

Redaguota , nario #SmOOkE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...