Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sistema nebloga, žiūrėk krč, o po užgrobimo, kitos gaujos nariai tą zoną gali grobti iš karto ar tik po tam tikro laiko tarpo? Nes jeigu iš karto, tai truputėlį manyčiau nelogiška būtų. :)

 

Kita gauja turės 2 šansus atsigrobti tai - 1. Atgrobimas, ir jei nepavyksta zonos atgrobti, tai 2. Bandymas atsigražinti, užėmimas. O zona galima imti kas 1h.

  • Parašė po 1 mėnesio...

Sakai ne nuo sargo  :mucha:  :mucha:

 

tai nuo savgo, nes esi tiek budelis tiek tu, sargo aukos, tačiau pažiūrėjus video, textdrawai, viskas yra tip top sargo/savgo, užrašai, mašinos, vietos, komandos, principas. Viskas taspats ir čia nereikia lele

 

Kažko unikalesnio sugalvotum, būtų įdomu, bet kadangi niekad negirdėjau kad scriptini tai šaunolis :D

 

 

Su tokia sistema galima buginti pinigus - užėmus zoną, gaunate 5k€, abu gaujų bosai susitaria ir darosi šaibas.

Bet šiaip nebloga tokia.

 

spės prisibugint ~50k :D ir gg

:) 

Sakai ne nuo sargo  :mucha:  :mucha:

 

tai nuo savgo, nes esi tiek budelis tiek tu, sargo aukos, tačiau pažiūrėjus video, textdrawai, viskas yra tip top sargo/savgo, užrašai, mašinos, vietos, komandos, principas. Viskas taspats ir čia nereikia lele

 

Kažko unikalesnio sugalvotum, būtų įdomu, bet kadangi niekad negirdėjau kad scriptini tai šaunolis :D

 

 

 

spės prisibugint ~50k :D ir gg

Pripažinsiu, vieta yra tokia pati, mašinos, mašinos tinkamos gaujoms, pickupas taip toks pats, bet jokio skirtumo nesudaro, išvis kalbama apie zonas, zonos sistema yra visiškai kitokia, tekstai zonos irgi yra visiškai kitokie, tad neapsigauk. O dėl buginimo, 5k į 10minučių, nemanau ar būtų verta 3 gaujiniam zonoje stovėt.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...