Peršokti į turinį

Rakinam...


Sfap

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu junkis su normaliu mc ir tau eis, o ne mod'ų prikištu mc, vaike tu mielas :D

Vaikas :DD, tu pats ten vaikelis sėdi už to ekrano su savo serveriuku kur lošia 9 vaikai, tai ir sėdėk toliau. Gal pas mane mc man patinkantys modai įrašyti, ir dėl tavo servo tikrai nesiruošiu jungtis defaultinį mc. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šios temos prasmės nematau, kiek vienas norintis pasiimti kažkokio serverio žemėlapį pasižiūri porą "tutorial" kaip juos nukopijuoti ir parsisiųsti ir viskas, tai kam čia kelti kažką ir rodyti, kad tu tą padarei... 

Esmė tame, kad negalit apsaugoti savo mapo.

Vaikas :DD, tu pats ten vaikelis sėdi už to ekrano su savo serveriuku kur lošia 9 vaikai, tai ir sėdėk toliau. Gal pas mane mc man patinkantys modai įrašyti, ir dėl tavo servo tikrai nesiruošiu jungtis defaultinį mc. 

Vaikas, ne vaikas, bet vyresnis už tave, tai pagarbos prašau. Vpš kur tavo tas serveris, nebeišlaikai? O lb sunku pasirinkti default versiją 1.8.9 :o

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...