Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pristato Smailiukas !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi esu naujokas šiame forume, tai pradėsiu nuo prisistatymo !

 

 

1. Jūsų tikras vardas: Lauris
2. Kaip tave vadina draugai: Lauriu
3. Jūsų Amžius: 17 metų.
4. Iš kokio miesto esate: Lietuva - Vilnius.
5. Ar turite brolių, seserų ( Vardai jei nesunku): Suaugusę sesę. O brolio neturiu.
6Jūsų zodiako ženklas: Ožys.
7. Kokia muzika dažniausia klausote, mėgstate (mėgstamiausios dainos, grupės, muzikos stilius ir kt.): Lieuvišką, angliška, rusišką, lenkišką , Pop, remix.
8. Kokius filmus žiūrite (mėgstamiausi filmai, žanrai): Veiksmo.
9. Ką veikiate laisvalaikiu: Laisvalaikiu leidžiu laiką su draugais (-ėm), sportuoju, nolaifinu prie pc, tvarkausi, ir pnš.

10. Kokie jūsų hobiai: Leisti laiką su draugais(-ėm), ir domėtis kompiuteriu.
11. Turite augintinį (jei turi parašyk kokį): Taip turiu, vieną katę, ir vieną šunį-Vokiečių Aviganį. Bėje gyvenu nuosavame name.
12. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Greičiau pabaigti mokyklą, išsilaikyti teises, studijuoti, ir ieškotis normalaus tinkančio darbo !
13. Kaip atradote mūsų prtala: Draugas parodė, jam kažkas davė pakvietimą, ir jis man davė, ir užsiregistravau.

14. Parodyk save!: Kolkas nuotraukų neturiu, įkelsiu, kai turėsiu.

15Laisvai parašyk ką nors apie save ar panašiai: Man patinka vadovauti, kaip "VIERCHAS" :D Domiuosi visokiais būreliais, kompiuteriais, sportu, ir žurnalistika, kuris man pats geriausias būrelis. :D

Redaguota , nario Smailiukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baisu ir skaityt, nemanau, kad tau 17, nebent vaikystės netūrėjai tai db atrodai kaip supistas vaikas...


6Jūsų zodiako ženklas: Ožys.

 

Toks yra?

Jis pasisako, kad kaziolas yra, aš ir nemanau, kad toks yra, tiesa čj lenkas.

Redaguota , nario Symbol of Death
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11. Turite augintinį (jei turi parašyk kokį): Taip turiu, vieną katę, ir vieną šunį-Vokiečių Aviganį. Bėje gyvenu nuosavame name.

12. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Greičiau pabaigti mokyklą, išsilaikyti teises, studijuoti, ir ieškotis normalaus tinkančio darbo !

 

Malonu, bet negirdėjau, kad moksleivis jau turėtų nuosavą namą. Nebent su tėvais gyvena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...