Peršokti į turinį

Pristato Smailiukas !

eikitnx

Recommended Posts

Sveiki taigi esu naujokas šiame forume, tai pradėsiu nuo prisistatymo !

1. Jūsų tikras vardas: Lauris
2. Kaip tave vadina draugai: Lauriu
3. Jūsų Amžius: 17 metų.
4. Iš kokio miesto esate: Lietuva - Vilnius.
5. Ar turite brolių, seserų ( Vardai jei nesunku): Suaugusę sesę. O brolio neturiu.
6. Jūsų zodiako ženklas: Ožys.
7. Kokia muzika dažniausia klausote, mėgstate (mėgstamiausios dainos, grupės, muzikos stilius ir kt.): Lieuvišką, angliška, rusišką, lenkišką , Pop, remix.
8. Kokius filmus žiūrite (mėgstamiausi filmai, žanrai): Veiksmo.
9. Ką veikiate laisvalaikiu: Laisvalaikiu leidžiu laiką su draugais (-ėm), sportuoju, nolaifinu prie pc, tvarkausi, ir pnš.

10. Kokie jūsų hobiai: Leisti laiką su draugais(-ėm), ir domėtis kompiuteriu.
11. Turite augintinį (jei turi parašyk kokį): Taip turiu, vieną katę, ir vieną šunį-Vokiečių Aviganį. Bėje gyvenu nuosavame name.
12. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Greičiau pabaigti mokyklą, išsilaikyti teises, studijuoti, ir ieškotis normalaus tinkančio darbo !
13. Kaip atradote mūsų prtala: Draugas parodė, jam kažkas davė pakvietimą, ir jis man davė, ir užsiregistravau.

14. Parodyk save!: Kolkas nuotraukų neturiu, įkelsiu, kai turėsiu.

15. Laisvai parašyk ką nors apie save ar panašiai: Man patinka vadovauti, kaip "VIERCHAS" :D Domiuosi visokiais būreliais, kompiuteriais, sportu, ir žurnalistika, kuris man pats geriausias būrelis. :D

Redaguota , nario Smailiukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baisu ir skaityt, nemanau, kad tau 17, nebent vaikystės netūrėjai tai db atrodai kaip supistas vaikas...

6. Jūsų zodiako ženklas: Ožys.

Toks yra?

Jis pasisako, kad kaziolas yra, aš ir nemanau, kad toks yra, tiesa čj lenkas.

Redaguota , nario Symbol of Death
Nuoroda į komentarą

Baisu ir skaityt, nemanau, kad tau 17, nebent vaikystės netūrėjai tai db atrodai kaip supistas vaikas...

Jis pasisako, kad kaziolas yra, aš ir nemanau, kad toks yra, tiesa čj lenkas.

Jūs manęs nesupratotte, ir čia freepostinat, ožys t. y. - pagal metus, jeigu nežinojot.

Nuoroda į komentarą

Jūs manęs nesupratotte, ir čia freepostinat, ožys t. y. - pagal metus, jeigu nežinojot.

Tai ką visdėlto išsidavei, kad ne draugo paskyrą. ;) Na ka šaunu !! :) 

Nuoroda į komentarą

11. Turite augintinį (jei turi parašyk kokį): Taip turiu, vieną katę, ir vieną šunį-Vokiečių Aviganį. Bėje gyvenu nuosavame name.

12. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Greičiau pabaigti mokyklą, išsilaikyti teises, studijuoti, ir ieškotis normalaus tinkančio darbo !

Malonu, bet negirdėjau, kad moksleivis jau turėtų nuosavą namą. Nebent su tėvais gyvena.

Nuoroda į komentarą

Malonu, bet negirdėjau, kad moksleivis jau turėtų nuosavą namą. Nebent su tėvais gyvena.

Jis turėjo omenyje, ne daugiabutį ar bendrabutį. :D

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...