Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos su Skype - Nėra garso.


Haroldas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai.


 


Taigi atsitiko man čia tokia problema.


Kai paskambini per skype, kitas žmogus negirdi manęs, o aš girdžiu kitą, tik jis manęs negirdi.


Taigi kame galėtu būti problema? Per skype's nustatymus žiūrėjau, kaip ir viskas gerai ten.


 


Padėkit!


 


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal čia problema su tavo mikrofonu. Pabandyk peržiūrėti jo nustatymus per garso nustatymus kuriuos rasi valdymo skyde (kompiuteryje). Jei turi dar kokią garso valdymo programą ištrink ją, arba keisk nustatymus per ją, na atnaujinti gali bandyti, bet man kai taip buvo aš ją pilnai ištryniau ir viskas veikė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gal čia problema su tavo mikrofonu. Pabandyk peržiūrėti jo nustatymus per garso nustatymus kuriuos rasi valdymo skyde (kompiuteryje). Jei turi dar kokią garso valdymo programą ištrink ją, arba keisk nustatymus per ją, na atnaujinti gali bandyti, bet man kai taip buvo aš ją pilnai ištryniau ir viskas veikė.

Gal yra kokių video, kaip tą padaryti? Šiaip jokių programų papildomu su garsu susijusių neturiu.

P.S Seniau viskas buvo ok.

 

Per šią nuorodą patestinau savo garsiakalbį, viskas veikia.

https://www.onlinemictest.com/

Redaguota , nario Haris^^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...