Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

•Kuriamas naujas projektas ir reikia naujos grupės!


xVeiT_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi kuriu naują projektą bet ne kokį eilinį turiu unikalių idėjų bet kaip ir kiekvienam projektui reikia grupės taigi aš ieškau patikimų žmonių kurie turi idėjų ar išskirtinai statytų. Jei gerai seksis galbūt ir atrinkti žmonės pasiliks mano projekte jei jie to norės jei ne tai atsiskaitysiu su jais tam jiems atitinkančiais būdais. Projektas bus išskirtinis tai aš jį tobulinsiu dar ilgą laiką kol pasieksiu gerų rezultatų.

Taigi norintys numeskite savo skype

Redaguota , nario ➳Keen.ஐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tokiu aprašimu, nei kaimečio nepritrauksi. Šuda sumalei, nieko konkretaus nepasakei, beto ,,Nepriimsiu kaip 14metu, aš atrinksiu rimčiausius'' Jau tie 14 geriau išmano, nei kiti 16, bet pagal tavo logika, imsi geriau 16, kad projekte būtu tik ,,Rimti" :D bei pats iškart matos kad rimtas :D

Vienas klausimas ką pats atliksi projekte ?

Jis jį ''TOBULINS ILGA LAIKA"
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tokiu aprašimu, nei kaimečio nepritrauksi. Šuda sumalei, nieko konkretaus nepasakei, beto ,,Nepriimsiu kaip 14metu, aš atrinksiu rimčiausius'' Jau tie 14 geriau išmano, nei kiti 16, bet pagal tavo logika, imsi geriau 16, kad projekte būtu tik ,,Rimti" :D bei pats iškart matos kad rimtas :D

Jis jį ''TOBULINS ILGA LAIKA"

Tai tikriausiai, kad tobulins :D

 

 

Taigi kuriu naują projektą bet ne kokį eilinį turiu unikalių idėjų bet kaip ir kiekvienam projektui reikia grupės taigi aš ieškau patikimų žmonių kurie turi idėjų ir mokėtų bendrauti su žaidėjais ar kurie mokėtų išskirtinai statyti perspėju, kad nepriimsiu nemažiau kaip 14metų aš atrinksiu rimčiausius. Jei gerai seksis galbūt ir atrinkti žmonės pasiliks mano projekte jei jie to norės jei ne tai atsiskaitysiu su jais tam jiems atitinkančiais būdais. Projektas bus išskirtinis tai aš jį tobulinsiu dar ilgą laiką kol pasieksiu gerų rezultatų.

 

Taigi norintys numeskite savo skype

Bet anyway parašyk į skype gal kažką ir išeis sušnekėti :) Skype: noxinosk2

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...