Peršokti į turinį

[SCAMMER] Apgavo ant rust steam acc

rukivverh

Recommended Posts

Sveiki, maždaug prieš mėnesį buvau apgautas vieno žmogaus kurio supergames.lt nick nežinau, bet skype yra. Keitėm - aš turėjau rust steam acc, o jis dayz ir csgo su vac banu. Iškarto nerašiau, nes vistiek kam man tą skundą rašyt jeigu niekas negražins man to acc, bet šiandien pamačiau jog jis pardavinėja tą acc[skype] ir visai atsiminiau ir noriu jums padėti jog šis supis*** scammeris kažką kitką neapgautu.

Nuotraukos:

df172c1530ff56bdf3f4688ae9945885501.png

f3996d1a1ac375d22f446f550c942d8f475.png

459ab1bc3ef4c84c1c00e961603588a9435.png

TAIGI NETURĖKITE JOKIŲ REIKALŲ SU SKYPE: karolis1655

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.supergames.lt/user/43577-karolisd/

Nario paskyra supergames. (žinau, kad nesutampa rašytas skype vienoj jo temų su dabartiniu, bet visa kita sutampa puikiai, o supergames temą radau jo LMG paskyroj)

Ant LMG - Karolis_Danil

Redaguota , nario InSaneOxT
Nuoroda į komentarą

labai mandras jis pradejo siulyt paskambint dar bet vienas nedryso drauga dasidejas skambint bande o paskui dar sako tau  paskambint ar pasa atsiust kad irodyt savo teisybe itikinejo kad gali pasa atsiust kai paprasiau atsiust pasake nesiuntines betkam cia :D

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...