Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Juokingi momentai RUST su Ieva #4! /w webcam


Edvinauskas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, galbūt dauguma žino, galbūt ir ne, aš ir mano panelė žaidžiam dažnai žaidimus, pafilmuot kažką kieto pavyksta ne visados, bet stengiames - ir gaunasi štai tokie klipukai. Labai džiaugtumėmes jeigu pasidalintumėte su draugais, draugėmis, paprenumeruotumėte ar žvilgtumėt į kitus klipus esančius kanale, dėkoju!

 

 

 

 

p.s jei kam labai baisiai lagina ,,ale kai filmuoju '' neziurekit, nes buvo klaida kurios nesupratau. Filmuojant is C disko patartina viska filmuoti i D diska, nes labai stringa (apkrauna harda), o to buvau nepadares, tai kitakart to neturetu pasikartoti :D. Dekui uz supratinguma!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laukiam video iš motorolerių serijos!


Antra video ziuriu kuris lagina ... Paziurejau iki 0:15 ir isjungiau. Su kokia programa montuoji ir renderini video? 

Koks skirtumas ar truputį FPS low, ne tame esmė, nebent tu nori, kad būtų viskas idealu, kai jo žiūrovų skaičius labai mažas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Laukiam video iš motorolerių serijos!

Koks skirtumas ar truputį FPS low, ne tame esmė, nebent tu nori, kad būtų viskas idealu, kai jo žiūrovų skaičius labai mažas.

 

Del to ir mazas kad kokybisku video nedaro.. Asmensikai man maloniau kai video bent 30 FPS turi ir be trukdziu eina.. Ir nemanau kad cia truputi FPS low.. Bet paziurejau kitus video tai kai kurie smooth eina.. Arba renderinimo nustatymai blogi arba tas RUST daug ryja resursu ypac filmuojant..

Redaguota , nario phhhanana
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Del to ir mazas kad kokybisku video nedaro.. Asmensikai man maloniau kai video bent 30 FPS turi ir be trukdziu eina.. Ir nemanau kad cia truputi FPS low.. Bet paziurejau kitus video tai kai kurie smooth eina.. Arba renderinimo nustatymai blogi arba tas RUST daug ryja resursu ypac filmuojant..

RUST ryja resursu BEGALĘ, o ir rašiau, jog prieš tai padariau klaida, netikrinau to dalyko kuris kelia fps

*citata iš posto*

p.s jei kam labai baisiai lagina ,,ale kai filmuoju '' neziurekit, nes buvo klaida kurios nesupratau. Filmuojant is C disko patartina viska filmuoti i D diska, nes labai stringa (apkrauna harda), o to buvau nepadares, tai kitakart to neturetu pasikartoti  :D. Dekui uz supratinguma!!

 

Taip kad, cia pagal tavo supratima, nori supranti tai, nori ne, kitakart nebestrigs, nes sita problema istaisyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...