Peršokti į turinį

Samsung Galaxy S3 Neo baterija

Arturas_boos

Recommended Posts

Kiek laiko naudoji telefona? 

Aš taip pat turiu s3 neo lygiai metus, problemų su krovimu ir baterija neturėjau.

Pirkau naudotą tiksliai nežinau kiek laiko jis buvo naudotas. O pats jį naudojų nuo 2015-12-05

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tas pats buvo po maždaug metų naudojimo, taip pat S3 neo telas, nuvežiau taisyt į tele2, tai pakeitė akumą ir pora mėnesių viskas gerai buvo, bet dabar vėl grybauja, lag ir baterija greit išsikrauna...

Nuoroda į komentarą

Man taip pat būdavo ,o klaida būdavo tai ,kad kraudavau ne su originaliu samsung pakroveju galimas variantas kad tau davė neoriginalą ,nes man telefonas tiesiog nesikrauna nesamoningus procentus rodo su kitais pakrovejais. Arba tiesiog krauni su to pakrovėju kuris per didele srove duoda čia sakau kaip yra man ,o kaip tau tai nzn  :D Galimas variantas kaip ir sakau ,kad tiesiog neoriginalus pakrovėjas  dėl to knisa prota.

Redaguota , nario Swedbankas
Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...