Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmogaus kuris turi potemė 10 klasei! PERKU!


Haroldas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai, svečiai.

 

Taigi ieškau žmogaus kuris gal turi savo rašytą potemė (Kalbą) ir galėtu man parduoti. 

 

Potemė:

Kalbininkas Antanas Smetona teigia, kad per sunkių kalbų nebūna. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, aptarkite, ar reikia lengvinti lietuvių kalbos rašybos taisyklės ir kodėl.

 

Potemė turi būti gražiai parašyta ir, kad galėčiau gauti min 7. 

 

Kontaktai: Skype: Mysticalx.mysticalx

Arba Asmeninė žinutė.

 

Bereikalingi komentarai kaip: Rašyk pats, mokykis pats, ir t.t bus pranešti Administracijai, mano reikalas kaip mokausi, už tai jums pinigus moku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Internėte bandei ieškoti?

Internete yra, bet supranti tos potemės jau kokius 3 metus tos pačios, tai tikrai bus kažkas iš mano mokyklos pirkęs ją, ir pagaus lengvai mokytojai. Todėl perku jūsų pačių rašytus. 

Redaguota , nario Haris^^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Internete yra, bet supranti tos potemės jau kokius 3 metus tos pačios, tai tikrai bus kažkas iš mano mokyklos pirkęs ją, ir pagaus lengvai mokytojai. Todėl perku jūsų pačių rašytus. 

Na aš  nors taip darau: paimu iš neto ir rašydamas po truputi keičiu :]

Redaguota , nario #Bass™
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent iš savo patirties galiu pasakyti, kad nėra sunku pasidaryti pačiam. Pats galvojau pirkti nes tingėjau, tačiau nepirkau kai reikėjo, pats darantis atsimeni daug ką ir lengvą kalbėjime būna, klasiokas pirko iškalė viską, galų gale pamiršo, režiume gavo mažiau taškų negul aš. Aišku spręsti tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent iš savo patirties galiu pasakyti, kad nėra sunku pasidaryti pačiam. Pats galvojau pirkti nes tingėjau, tačiau nepirkau kai reikėjo, pats darantis atsimeni daug ką ir lengvą kalbėjime būna, klasiokas pirko iškalė viską, galų gale pamiršo, režiume gavo mažiau taškų negul aš. Aišku spręsti tau :)

Dėkoju už nuomonė

 

jau yra potemės paskelbtos?

Mums jau jo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent iš savo patirties galiu pasakyti, kad nėra sunku pasidaryti pačiam. Pats galvojau pirkti nes tingėjau, tačiau nepirkau kai reikėjo, pats darantis atsimeni daug ką ir lengvą kalbėjime būna, klasiokas pirko iškalė viską, galų gale pamiršo, režiume gavo mažiau taškų negul aš. Aišku spręsti tau :)

Ką žinau, man pamenu kai reikėjo tai irgi pirkau, mokiausi iš vakaro ir ryte porą kartų persiskaičiau, surinkau kaip lt mokytoja sakė maximumą :D nors puse pamiršau, pisau improvizuot kas maždaug susiję su ta tema ir viskas ok buvo. Bet čia nuo žmogaus priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki forumo nariai, svečiai.

 

Taigi ieškau žmogaus kuris gal turi savo rašytą potemė (Kalbą) ir galėtu man parduoti. 

 

Potemė:

Kalbininkas Antanas Smetona teigia, kad per sunkių kalbų nebūna. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, aptarkite, ar reikia lengvinti lietuvių kalbos rašybos taisyklės ir kodėl.

 

Potemė turi būti gražiai parašyta ir, kad galėčiau gauti min 7. 

 

Kontaktai: Skype: Mysticalx.mysticalx

Arba Asmeninė žinutė.

 

Bereikalingi komentarai kaip: Rašyk pats, mokykis pats, ir t.t bus pranešti Administracijai, mano reikalas kaip mokausi, už tai jums pinigus moku.

 

Galiu tau prašyti, pats iš 10 klasės kalbėjimo gavau 10. 17 taškų iš 18 gavau. Jei kas pm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...