Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Isimti pinigus is limituoto paypalo


Bers3rker

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turiu paypala su uzsaldytais pinigais, kuriuos jau galeciau atsimti, bet tam reikia VISA kortos su mano vardu ir pavarde, kuriomis jau niekas nebesinaudoja. Jeigu kas nors zino ka reikia daryti rasykit man i skype, bus atlyginta.

Skype: naglis9

Redaguota , nario Bers3rker
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rašyk tiems, kurie superka Paypal valiutą, o jie tau atsiskaitys bankiniu pavedimu. :)

Paprasčiau aiškinant: tu žmogui pervesi Paypal valiutą į jo Paypal sąskaitą, o jis tau pinigus už sutartą kursą į tavo lietuviško banko sąskaitą.

Taigi rašo aiškiai, kad pinigai užšaldyti ir jų pervedinėti neina. Man yra ta pati problema irgi nežinau ką daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi rašo aiškiai, kad pinigai užšaldyti ir jų pervedinėti neina. Man yra ta pati problema irgi nežinau ką daryti.

 

Parašiau post'ą, kai dar nebuvo redaguota. Jeigu užšaldė, tai tada skambint Paypal ir aiškintis, kodėl užšaldė :) O jeigu reikia VISA kortos, tai ieškotis, kas turi.

Redaguota , nario Scarletas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ką tėvai neturi banko kortelės kuri visa būtų? Dažniausiai tokia ir naudojama

Nesinaudoja pas mane niekas VISA kortom, tik creditines Mastercard turim.

 

Sveikas. Bandyk skambinti paciam PayPal , man irgi taip karta buvo , paskambinau pakalbejau ir fsio sutvarke.

Aciu uz patarima, ryt pabandysiu tai padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...