Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ETS2MPasivažinėjimai || 2 Serija + 3 Serija (Paskelbtas konkursas!) || Lietuviškai!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

9 balsai

  1. 1. Ar patiko 3 serija?

    • Taip
      9
    • Ne
      0


Recommended Posts

Sveiki, antras blynas gavosi šiek tiek geresnis ir kokybiškesnis. Davėm pora idėjų kurias pažadam įvykdyti, jei tik jūs būsite už jas :)

 

 

Sveiki, trečia serija, palyginus su buvusiomis, yra labai vykusi. Patariam žiūrėti visą seriją :) Tikimės patiks :)

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=740&v=eyilqoobD_M

 

Ačiū :)

Redaguota , nario (_M_o_D_i_S_)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, na peržiūrėjau jūsų VIDEO, kaip ir tiesiai šviesiai viską pasakius, man pačiam patinką žaisti tokius žaidimus, tiesiog dabar nėra galimybės jų žaisti, nes šis mano Kompiuteris skirtas iš tikro ne žaidimams, nes vaizdo plokštė 1.GB Integruota tai iš vis labai blogai, būtų malonu su jumis pažaisti šį žaidimą, na o dėl jūsų šio VIDEO yra blogai tai, kad kažkuris iš jūsų labai tyliai girdisi, o kitas garsiai ir aiškiai girdisi, tad galiu paspausti ŽALIA, nes man patiko, sėkmės jums kuriant toliau. ;)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki, na peržiūrėjau jūsų VIDEO, kaip ir tiesiai šviesiai viską pasakius, man pačiam patinką žaisti tokius žaidimus, tiesiog dabar nėra galimybės jų žaisti, nes šis mano Kompiuteris skirtas iš tikro ne žaidimams, nes vaizdo plokštė 1.GB Integruota tai iš vis labai blogai, būtų malonu su jumis pažaisti šį žaidimą, na o dėl jūsų šio VIDEO yra blogai tai, kad kažkuris iš jūsų labai tyliai girdisi, o kitas garsiai ir aiškiai girdisi, tad galiu paspausti ŽALIA, nes man patiko, sėkmės jums kuriant toliau. ;)

 

Ačiū už nuomonę :) Blogai girdžiuosi aš, tačiau jau žinau kame bėda ir 3 serijoje turėčiau būt susitvarkęs, kadangi 2 seriją jau nufilmavom :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Žinoma, patiko. Ir sakau jum tęsti toliau. Nes, tikrai labai įdomu.

 

 

 

Visai neblogai, gera fūra, kurk toliau :)

Ačiū už jūsų nuomonę :) Jei jau sulaukėme bent kokio palaikymo, tai manau galit tikėtis ir antros serijos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas šauniai, sėkmės kitus kuriant, bet manau intro per ilgas, užpiso bežėt ta intro :D

Na iš pradžių gal toks įspūdis, bet manau vėliau priprantama ir intro pasidaro ne toks jau ilgas :)

 

Na turbūt aš vienas iš nedaugelio, kuris peržiūrėjo antraja serija pilnai. Viskas šaunu, laukiu trečiosios !

Dėkui :) Malonu, kad jau turime gerbėjų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šjp patarimas pažiejau kažkiek 15min ir toki įdėja duosiu kad visas video kad būtų fonoteka tyliukais eitu nes manau būtų geriau ir efektivingiau :) o tjp tj pats žaidžiu ETS2 STEAM tik teks vel man viska pernauja nes pc suvariau tj nžn jai norit pasikvieskit mane į skype : mindex300 tj gal kažka suogranizuosim ir dydesne komanda ir linksmiau bus ;) ždž o įdėja tikrai panaudok tikrai bus geriau, sėkmes jums ir tikrai nenustokit tj darė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šjp patarimas pažiejau kažkiek 15min ir toki įdėja duosiu kad visas video kad būtų fonoteka tyliukais eitu nes manau būtų geriau ir efektivingiau :) o tjp tj pats žaidžiu ETS2 STEAM tik teks vel man viska pernauja nes pc suvariau tj nžn jai norit pasikvieskit mane į skype : mindex300 tj gal kažka suogranizuosim ir dydesne komanda ir linksmiau bus ;) ždž o įdėja tikrai panaudok tikrai bus geriau, sėkmes jums ir tikrai nenustokit tj darė :)

Dėkui už idėją :) Tikriausiai panaudosim :) O suorganizuot taip pat kažką galime ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...