Peršokti į turinį

diamondState.lt projektas


pyromaniac

Recommended Posts

Labas, kadangi įvyko viskas visiškai ne taip, kaip buvo planuota - tenka parduoti projektą. Išėjo iš jo visi asmenys, likau aš ir dar vienas pacukas, bet po /leave nebeliko motyvacijos nieko daryti. Parduosiu viską kas yra ir kaip yra, t.y domenas, forumo dizainas, monitoriai, mokėjimų sistemos ir modifikacija + mapp'ų papildomas pack'as. Modifikaciją galėčiau aprodyt, papasakot plačiau apie ją ir kt., nors šiuo metu vaizdas žaidime yra tuščias, kadangi nesukurti nei verslai, nei namai, nei įėjimai ( kadangi viskas paliko salos koordinatėse ). Keletas fotografijų apačioje:

 

http://imgur.com/a/X3QCE

 

gaujų sistema: https://www.supergames.lt/topic/245113-diamondstatelt-gauj%C5%B3-sistema/#entry1762833

 

Modifikacija šiuo metu yra užbaigta maždaug 72-75%, trūksta mašinų sistemos ir dasibaigti verslų sistemą pilnai, jog būtų galima valdyti verslą. Visas valdymas vyksta žaidime, t.y darbų pridėjimas/namų pridėjimas;valdymas/gaujų kūrimas;valdymas ir verslų kūrimas;valdymas. Darbai yra visi sukurti išskyrus DHL kurjerius. Ko dar trūksta, tai yra pašalinės sistemos, tokios kaip - vairavimo sistema, kazino ar kt. kas pagyvintų žaidimą. Darbų be pakvietimų sistemos taip pat yra pilnai užbaigtos. Kainos tiksliai nežinau ir nenumanau, bet žemiau 40€ leistis nežadu.

 

skype:pyro.503

 

P.S galėsiu pridėti salos mapp'ą, kad ir koks jis ten bebuvo.

P.S.S taip pat pridėsiu ir naujausią flint-ac versiją.

Redaguota , nario pyro
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šis pacukas patikimas, modifikacija tikrai gera. Mapai tikrai geri, kadangi ten yra nemažai mano mapų. 

 

Siūlyčiau kuo greičiau griebti projektą.

Pritariu ;D Kadangi ten tu darei mapp tai aišku geri :D O šiaip tai jaučiu neblogas gm bet būtų faina jeigu kas nupirks gm testų darbą ant salų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...