Peršokti į turinį

Vagis Mantas QMM (skype mantis.qmm)

accordo.

Recommended Posts

Ką tu čia pjauni vaikeli :D surinko temas kai keičia ir pnš. Ir bando sužlugdyt žmogu nes turbūt visi iš tavo šūdservio pas jį pabėgo :D Nevykėlis. Pats irodymu neturi

Nekomentuok savo niekam tikusių komentarų. Eik iš čia šunie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tu tai normalus plugas esi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gal tu geriau eik į siena galva patrankink,gal tada suprasi kokioj planetoj gyveni :DDDDDDDDDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą

Šita tema vapšie ne į tema :D Labiausiai šita nekam tikusi tema mane prajuokino, tave patį reikėtu iš viso ištremti iš SuperGames, kad neterštum tu čia jo atėjas ir nekenksmintum su savo nesąmonėm, dar gali žmones iš proto išvest su savo tokiom fantazuotom fantazijom...

Nuoroda į komentarą

• Parašė po 5 mėnesių...

Aš tik dabar pamačiau, ir ką tokį aš apgavau tu man paaiškink dėl to savo TKG čia užsirovei ... Aš net nežinojau už ka ban gavau.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...