Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3793 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kiek pamenu tai tas GtaLG projektas tai tikrai senokas :) Nenuleidžia rankų ( aišku grybą pjauna). Bet čia jau apsurdas :DD

 

Negana to kad vis dar Vakare žaidžia su savim prieš miegą, Dar ir virtualioje tikrovėje įsivaizduojamų pasamonės draugus prikelia.

Redaguota , nario URAGANAS

HARD-UCP comming soon.

  • Parašė po 2 savaičių...

Yra dar kas lošia ten rimtai :D Aš laukiu žiauriai tos dienos kai užsidarys servas galutinai.Atėjau į žaidima su nauju acc suvarciau kelis adminus ir užtai gavau ban net nesugeba atsivartyt.Ban reason buvo (čyteris).Antra karta atėjau į serva su ip changerui ir su nauju acc su mountain bike pašokinėjau 2x šuoliu ir gavau ban už čytinima..Ten tiesiog neimanoma žaist..Visi vierchais primeta nasty tas su savo tais visais pakalikais, jau vemt vercia.Pro era klubas lopai visi juodukais gangais primeta, rašinėjas irgi kaip nigeriai o už ekrano yra balti kai sūriai.

Gryžau po ilgos pertrauko ir priprašiau savininko kad leistų dirbti prie serverio, pradžioj pammapinau nusiunčiau mapp"a ir paklausiau ar viskas tiks.Sako kad netiks nes perdaug objektu, sumažinau objektu mappas prarado visa groži.Nusiunčiau natra karta ir vėl paklausiau ar tiks.Sako yra keli objektai uždėti ten kur atsiranda mašina kai ją nuperki,sakau ten pakeisim kordinates kad atsirastu kitoj vietoj car ir viskas jis man pradėjo aiškint kad labai sunku ir užsiknis keisdamas :D Jis visiškai nieko nesupranta apie servei net minimaliai nieko nežino..Tasai lg savininkas bendrauja su tais iš kurių yra nauda pvz kaip iš manes buvo naudos padėjau ka mokėjau tada dar kalbėjos o dabar kai nieko nedirbu visiškai nebeatrašo.

Gavau aš nuo jo 2 eur už darba ir serveryje privilegiju nėra blogas žmogus tiem iš kurių yra nauda.

Pradžioj vpš nusišnekėjai, apie pro era taipogi nieko nežinant nesakyk.

Gale tiesos yra, dar vienas šio serverio apgailėtinas dalykas jog jie neturi anti cheat ir tikrina čytus prašydami parodyt per skype ar per teamviewer gtasa folderį.

1. Atsitelina prie taves admin

2. Sako, jei atsijungsi banas

3. Jei nesutinki irgi banas

4. Jei sutikai ir rodai folderį ir randa pas tave cleo folderį, nesvarbu ar jis pilnas ar jis tuščias, ar yra čytų ar ne vistiek banina. Turi soba, bet nenaudoji - tau vistiek banas

Pradžioj vpš nusišnekėjai, apie pro era taipogi nieko nežinant nesakyk.

Gale tiesos yra, dar vienas šio serverio apgailėtinas dalykas jog jie neturi anti cheat ir tikrina čytus prašydami parodyt per skype ar per teamviewer gtasa folderį.

1. Atsitelina prie taves admin

2. Sako, jei atsijungsi banas

3. Jei nesutinki irgi banas

4. Jei sutikai ir rodai folderį ir randa pas tave cleo folderį, nesvarbu ar jis pilnas ar jis tuščias, ar yra čytų ar ne vistiek banina. Turi soba, bet nenaudoji - tau vistiek banas

Eik lošk toliau.

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3793 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...