Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

reikia praktikos


ČIAUPK_KAKARYNĘ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3070 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

mhm. Nesunkų, leisk prisiminti. Va tarkim sukurk login/register panelę, surišta su mysql :)

:DDDDDDDDDDD Gerai, kad ne kokį Jackpot puslapį :DDD

Prašo nesunkaus tu jau kiši jam mysql. Kam?

Daryk random kokią sistemėlę, kad išrinktų random kažką. 

Daryk registraciją/prisijungimą.

Daryk šiaip kokį žaidimuką panaudodamas rand().

Bet mysql dar vertėtų palaukti jei esi visiškai žalias. ;dd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDD Gerai, kad ne kokį Jackpot puslapį :DDD

Prašo nesunkaus tu jau kiši jam mysql. Kam?

Daryk random kokią sistemėlę, kad išrinktų random kažką. 

Daryk registraciją/prisijungimą.

Daryk šiaip kokį žaidimuką panaudodamas rand().

Bet mysql dar vertėtų palaukti jei esi visiškai žalias. ;dd

O tai su kuo tu siūlai daryti registraciją/prisijungimą? Su txt? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai su kuo tu siūlai daryti registraciją/prisijungimą? Su txt? :D

Pradžiai tikrai su txt užteks, kam tą mysql kišti lai pagauna kas yra PHP pirmą.. tobulėjant ir kuriant jau antrą savo programėlęs versiją t.y. Prisijungimas/Registracija tai jo tada jau galima naudoti mysql jei jau pagauni kampą. Bet pradžiai tikrai mažiausiai rekomenduočiau mysql kišti. Visos pamokos internete yra tokios kur mysql yra po visų pagrindų ir šiaip po minimalių programėlių. Per daug nereikia prikišti jam..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nereikia mysql, tikrai ir txt nereikia. Nes txt mokintis neapsimoka nes dirbti su txt failais per php šiais laikais tikrai neverta. Txt buvo naudojamas kaip duom bazė kol nebuvo php. Bet naudoti dabar jo visiškai neapsimoka. Labai retai susiduriu su darbu su failais o jei ir susiduriu tai tik 3-4 funkcijos dažniausiai. Tad pradžiai sakyčiau reiktų dirbt be txt ir be mysql, o txt išvis neverta liesti nes kaip sakiau kelios funkcijos ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDD Gerai, kad ne kokį Jackpot puslapį :DDD

Prašo nesunkaus tu jau kiši jam mysql. Kam?

Daryk random kokią sistemėlę, kad išrinktų random kažką. 

Daryk registraciją/prisijungimą.

Daryk šiaip kokį žaidimuką panaudodamas rand().

Bet mysql dar vertėtų palaukti jei esi visiškai žalias. ;dd

 

Taip ir įsivaizduoju kaip tu save "tausodamas" neskubi nieko mokintis ir geriau lieki prie primityvių sprendimų, dėl ko savo programą perdarinėji kelis kartus, jog pasiektum norimą rezultatą... Ir kokia to prasmė?

Aš tai manau, jog neturint jokios idėjos, net neverta mokytis ko nors, ko tau būtinai reikia, jog galėtum tą idėją įgyvendinti. Taigi, galima tiesiog įgyjus pačius programavimo pagrindus, rimtai prasidėt ties savo idėja, ar šiaip kažkuo dideliu - juk ne visoms didelės programos funkcijoms reikalingos didelės žinios. Taip gali pradėti rašyti programą turėdamas mažą žinių bagažą, o ją užbaigti jau būnant kad ir profesionalu. Ir prie viso to dar ir kažką prasmingo įgyvendini, o ne šiaip išradinėji dviratį iš naujo, vien tik tam, jog išmoktum jį išrasti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir įsivaizduoju kaip tu save "tausodamas" neskubi nieko mokintis ir geriau lieki prie primityvių sprendimų, dėl ko savo programą perdarinėji kelis kartus, jog pasiektum norimą rezultatą... Ir kokia to prasmė?

Aš tai manau, jog neturint jokios idėjos, net neverta mokytis ko nors, ko tau būtinai reikia, jog galėtum tą idėją įgyvendinti. Taigi, galima tiesiog įgyjus pačius programavimo pagrindus, rimtai prasidėt ties savo idėja, ar šiaip kažkuo dideliu - juk ne visoms didelės programos funkcijoms reikalingos didelės žinios. Taip gali pradėti rašyti programą turėdamas mažą žinių bagažą, o ją užbaigti jau būnant kad ir profesionalu. Ir prie viso to dar ir kažką prasmingo įgyvendini, o ne šiaip išradinėji dviratį iš naujo, vien tik tam, jog išmoktum jį išrasti...

Va tame ir esmė, mokinies pagrindų, kad tą dviratį sudėtum, o vėliau tobulini savo darbą. Taigi kai mokais turi žinoti visas galimybes, o vėliau tau spręsti ką nori geriau padaryti ir kaip tai geriau bus.

 

Tu geriau žinosi sunkų būdą vieną ir su juo visad eisi? Ar geriau žinosi 3 būdus ir tu galėsi lyginti kurį geriau čia naudoti? Taigi logiškai galvokit, matematika. Vienas sprendimo būdas ilgas ir kitas trumpas, bet jei tu abu būdus žinai ir gerai supranti tai tau viskas "Eis kaip per sviestą". Tu galėsi jau lyginti, galėsi daryti savo būdą dar vieną, sujungiant tuos du ir išrasti, kad ir penkeratį, bet esmė, kad tu žinosi ir galimybės didesnės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va tame ir esmė, mokinies pagrindų, kad tą dviratį sudėtum, o vėliau tobulini savo darbą. Taigi kai mokais turi žinoti visas galimybes, o vėliau tau spręsti ką nori geriau padaryti ir kaip tai geriau bus.

 

Tu geriau žinosi sunkų būdą vieną ir su juo visad eisi? Ar geriau žinosi 3 būdus ir tu galėsi lyginti kurį geriau čia naudoti? Taigi logiškai galvokit, matematika. Vienas sprendimo būdas ilgas ir kitas trumpas, bet jei tu abu būdus žinai ir gerai supranti tai tau viskas "Eis kaip per sviestą". Tu galėsi jau lyginti, galėsi daryti savo būdą dar vieną, sujungiant tuos du ir išrasti, kad ir penkeratį, bet esmė, kad tu žinosi ir galimybės didesnės. :)

 

Yra tiesos tavo žodžiuose, tačiau man pačiam dar kaip ir nebuvo nutikę, jog mokydamasis aš išmokčiau sudėtingesnį būdą, o ne lengvesnį, nes vietoje to, jog išradinėčiau dviratį, geriau dažniau ieškau informacijos internete, o čia gali rasti labai įvairių būdų. Tačiau ką aš turėjau galvoje, tai, jog praktiškai visada derėtų rinktis ne patį lengviausią būdą - juk vartotojų loginų duomenų nesaugosi txt faile, be jokio encryptinimo ir kitos apsaugos. Tad nėra ir prasmės atidėlioti teisingo būdo mokymasi, juk kaip jau kažkas ir minėjo - kartais lengviausio būdo mokytis net neapsimoka, kadangi tu realybėj jo niekad ir nepanaudosi - nesaugosi svetainių sistemų duomenų txt failuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra tiesos tavo žodžiuose, tačiau man pačiam dar kaip ir nebuvo nutikę, jog mokydamasis aš išmokčiau sudėtingesnį būdą, o ne lengvesnį, nes vietoje to, jog išradinėčiau dviratį, geriau dažniau ieškau informacijos internete, o čia gali rasti labai įvairių būdų. Tačiau ką aš turėjau galvoje, tai, jog praktiškai visada derėtų rinktis ne patį lengviausią būdą - juk vartotojų loginų duomenų nesaugosi txt faile, be jokio encryptinimo ir kitos apsaugos. Tad nėra ir prasmės atidėlioti teisingo būdo mokymasi, juk kaip jau kažkas ir minėjo - kartais lengviausio būdo mokytis net neapsimoka, kadangi tu realybėj jo niekad ir nepanaudosi - nesaugosi svetainių sistemų duomenų txt failuose.

Tai jei lengvas būdas, negi sunku jį išmokti ir vėliau žinoti, kad yra toks lengvutis būdas, negu nežinoti? Kad ir niekas nebesaugo txt failuose duomenų svarbių, tai gal kažkas sumastys ir jį išnaudos kitaip? Kuribingumui gi ribų nėra, iš to pačio dviračio gal jis padarys kažką šaunesnio? Aišku jo čia asmeninis reikalas, bet aš stengiuosi žinoti kiekvieną smulkmeną, žinoti kaip tai padaroma, ir kodėl nebenaudojama.

 

Tarkim pavizdys būtų toks:

 

Ateini į darbą, tau viršininkas pasako man reikia padarytą "Darbą", tu padarai kaip tu manai geriau, bet jis paklaustų, o kodėl nedarai taip "Kaip niekas nebedaro". O tu pasimeti ir nežinai kodėl tu taip nedarai, pasakai: Niekas taip nedaro ir viskas, prisidėsiu ir aš prie jų. Visgi reikia žinoti kas per dalykas, kodėl nesaugus, kodėl nenaudoja ir kodėl tu renkiesi kitą būdą. Pravers, nepravers, bet tu žinosi ir būsi garantuotas savo darbu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jei lengvas būdas, negi sunku jį išmokti ir vėliau žinoti, kad yra toks lengvutis būdas, negu nežinoti? Kad ir niekas nebesaugo txt failuose duomenų svarbių, tai gal kažkas sumastys ir jį išnaudos kitaip? Kuribingumui gi ribų nėra, iš to pačio dviračio gal jis padarys kažką šaunesnio? Aišku jo čia asmeninis reikalas, bet aš stengiuosi žinoti kiekvieną smulkmeną, žinoti kaip tai padaroma, ir kodėl nebenaudojama.

 

Tarkim pavizdys būtų toks:

 

Ateini į darbą, tau viršininkas pasako man reikia padarytą "Darbą", tu padarai kaip tu manai geriau, bet jis paklaustų, o kodėl nedarai taip "Kaip niekas nebedaro". O tu pasimeti ir nežinai kodėl tu taip nedarai, pasakai: Niekas taip nedaro ir viskas, prisidėsiu ir aš prie jų. Visgi reikia žinoti kas per dalykas, kodėl nesaugus, kodėl nenaudoja ir kodėl tu renkiesi kitą būdą. Pravers, nepravers, bet tu žinosi ir būsi garantuotas savo darbu :)

Klientas ar viršininkas to neklaus. Būna 2 tipų klientai. 1 neišmano nieko ir jiems svarbu matyti rezultatą, o 2 duoda savo reikalavimus (pvz framework), bet niekas neklaus kodėl nenaudoji pasenusio dalyko nes joks klientas nenorės, kad jo darbui naudotum kokias pasenusias technologijas :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai jei tau to nereikia nesimokink, bet tu neversk kitų to daryti.. :) Jei išmoksi blogiau nebus gi.. Ir beto ne visiškai teisingai supratai mintį mano.

Tame ir esmė, kad aš tai mokiausi :) bet susidurti... Tenka labai retai :) taip retai, kad rodos net užmiršau kažkurią funkciją. Todėl sakau, čia "mokintis" nėra ko. Jei riekės googleje susirast ir išsiaiškint 3 min užima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3070 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...