Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Amxx] CSGO Modas (.sma 110 Eu | .amxx ant IP 50 Eu | .amxx ant IP:PORT 15 Eu)


inwyax

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2699 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kainos:

Atsiskaitymas tik bankiniu pavedimu.
 

  • .sma failas - 110 Eurų
  • .amxx failas vienam projektui (Pririšta ant IP) - 50 Eurų
  • .amxx failas vienam serveriui (Pririšta ant IP:PORT) - 15 Eurų
  • Galimybė derėtis, proto ribose. Priklauso ir nuo esamos nuotaikos.
  • Klaidų tvarkymas nemokamas
  • Didesni atnaujinimai ir naujos idėjos dalinamos už papildomą mokestį, nebent prieš pirkdami modifikaciją buvote su manim susitarę ar kitaip nusiderėję, jog atnaujinimus gausite nemokamai
  • Už idėjos pasiūlymą, kuri man patinka ir ją įgyvendinu, atnaujinimą gaunate nemokamai.

 

 

Sveiki, taigi atėjo ir mano eilė paskelbti apie šios modifikacijos renovaciją ir jos platinimą.
 
Taip gavosi, kad darbai prasidėjo ne taip, kaip tikėtasi, todėl ir gavosi taip, jog modifikaciją sukūriau vėliau nei mano kolega, pardavinėjantis ją kiek brangiau nei aš. :)
 
Einam prie esmės. Modifikacija pilnai perdaryta ir turi žymiai daugiau funkcijų nei vieša modifikacija paplatinta internete.
 
Modo pavyzdys ir visada naujausia jo versija: nėra
Priėjimas prie dalinai viso modo funkcijų: /menu
 
Pasistengsiu surašyti kiek įmanoma daugiau privalumų:

  • Pagaliau pridėta rang'ų sistema. Jei dirba be chat plugino, rangas rodomas pagrindiniame meniu, taip pat žiūrint žaidėjų TOP 100 galima pažiūrėti kito žaidėjo rang'ą, nužudymų skaičių, bei sekantį rangą. Jei norite, kad rang'us rodytų chat'e, reikia turėti kokį nors chat pluginą. Rang'us į chatą implementuosiu nemokamai.
  • Pagrindinio meniu punktas - TOP 100. Žaidėjai turės galimybę stebėti žaidėjui TOP 100 pagal taškų kiekį. Paspaudus ant kiekvieno vardo, žaidėjas turės galimybę pamatyti kiek skrynių bei raktų jis turi, taip pat galės pamatyti žaidėjo turimus skinus bei juos peržiūrėti savo rankose. Peržiūrėjimo principas toks pats, kaip ir turgaus skin'o peržiūrėjimas.
  • Pagrindinio meniu punktas - Player Logs. Žaidėjas turi galimybę stebėti savo istoriją (Kokius daiktus ir kiek taškų gavo nužudžius žaidėją, kokius daiktus pardavė/pirko iš turgaus, kokius daiktus pardavė/pirko iš serverio parduotuvės ir t.t.)
  • Parduotuvėje pridėta galimybė parduoti daiktus. Jei turguje žaidėjai neperka jūsų nereikalingų daiktų, turite galimybę jų atsikratyti už tam tikrą kiekį taškų (Kainos nustatomos kiekvienam skinui/skryniai/raktui atskirai)
  • Į parduotuvę pridėta funkcija parduoti turimus skinus, skrynias, bei raktus
  • MySQL integracija
  • Galimybė dėti v_ p_ w_ modelius. Tačiau nei vienas nėra privalomas, jei norite sumažinti ar nesusidurti su 512 limitu
  • Kiekvienam skinui galite uždėti flag'ą, pagal kurį tikrins ar žaidėjas galį jį užsidėti
  • Atsijungus žaidėjui išsisaugos uždėti skinai
  • Išmetus ginklą ant žemės su skinu, kiti žaidėjai jį paėmę matys skiną
  • Saugojimo sistema, su galimybė žaidėjui keisti saugojimą tipą (Pradinis yra nick su slaptažoždiu)
  • Slaptažodžio saugojimas
  • Galimybė tvarkingai keisti skinus
  • Skinų keitimo meniu tvarkingai išdėstytas į atskirus ginklų punktus (Knifes, Pistols, Rifles, Grenades, C4)
  • Skrynių atidarymas su kiek sudėtingesnė simuliavimo funkcija, todėl atsitiktinumas yra šiek tiek tikresnis, nei random() funkcija
  • Žaidėjų turgus, kuriame atskirai galima pardavinėti Skrynias, Raktus, Skinus
  • Galimybė žaidėjams patogiai nustatyti daikto kainą, keisti jo kainą arba tuoj pat išimti daiktą iš turgaus
  • Serverio kontroliuojama ir cvar pagalba kuriama parduotuvė:
  • - Į parduotuvę galite įdėti bet kurį Skiną, Skrynią ar Raktą
  • - Galite patogiai keisti kiekvieno daikto kainą
  • - Privilegijuotiems žaidėjams galite patogiai nustatyti pigesnes kainas, arba nustatyti, jog paprasti žaidėjai negalėtų pirkti Skrynios ir/ar Rakto, o VIP žaidėjai tokią galimybę turėtų
  • Dovanojimo sistema, leidžianti patogiai ir lengvai žaidėjams tarpusavyje dalintis Skryniom, Raktais, Skinais ir taškais.
  • Pagrindiniame meniu rasite punktą "Šansų informacija", kuri žaidėjams kiekvienam individualiai leis pamatyti, kokie yra Skinų kritimo šansai iš tam tikrų skrynių, kokie yra Skrynių/Raktų kritimo šansai ir t.t.
  • Galimybė pridėti kiek tik norite skrynių, nustatyti jų pavadinimus, tvarkyti kritimo šansus, įjungiant geresnius kritimo šansus žaidėjams su privilegijomis. Flagai ir kritimo šansai nustatomi labai patogiai, tokių nustatymų galite pridėti tiek, kiek tik norite
  • Galimybė kurti taškų davimo už nužudymą cvar'us, atskirai pagal privilegijas. Galėsite nustatyti, kiek taškų gaus paprasti žaidėjai, kiek taškų papildomai gaus VIP žaidėjas turintis "bit" privilegijas ir t.t. Toks nustatymų kiekis nėra ribojamas ir taškų davimą galėsite tvarkyti taip, kaip tik norite
  • Kritimo šansai: čia irgi galite pasitelkti savo fantaziją. Galėsite nustatyti kokie šansai gauti Skrynią ar Raktą, o kokie šansai negauti išvis nieko. Čia ir vėl yra galimybė šansus keitalioti pagal atskiras privilegijas
  • Galimybė nustatyti skinų kritimo šansus, vietoje skrynių/raktų. O duomenų bazėje nustatyti skinų kritimo dažnumus, kuris skinas kris dažniau, kuris rečiau ar visai nekris
  • Pridėta funkcija peržiūrėti skiną, perkant iš turgaus. Paspaudus ant peržiūros, rankose jums atsiras perkamo skino modelis, būsite sustabdytas ir tris sekundes negalėsite judėti. Skino peržiūrą galite sustabdyti patys, arba ji pati baigsis automatiškai po 3 sekundžių

Atsiskaitymas tik bankiniu pavedimu.
 
Kainos:

  • .sma failas - 110 Eurų
  • .amxx failas vienam projektui (Pririšta ant IP) - 50 Eurų
  • .amxx failas vienam serveriui (Pririšta ant IP:PORT) - 15 Eurų
  • Galimybė derėtis, proto ribose. Priklauso ir nuo esamos nuotaikos.
  • Klaidų tvarkymas nemokamas
  • Didesni atnaujinimai ir naujos idėjos dalinamos už papildomą mokestį, nebent prieš pirkdami modifikaciją buvote su manim susitarę ar kitaip nusiderėję, jog atnaujinimus gausite nemokamai
  • Už idėjos pasiūlymą, kuri man patinka ir ją įgyvendinu, atnaujinimą gaunate nemokamai.

Ačiū kas skaitėte. Nesamoningų komentarų nereikia. Iškilus klausimams drąsiai rašykite :)

Redaguota , nario *InvIs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Modifikacija pilnai perdaryta ir turi žymiai daugiau funkcijų nei vieša modifikacija paplatinta internete."

Iš dalies toks pluginas nėra labai naudingas, dėl to kaina jai nori kad kažkas pirktu reikėtu žymiai sumažinti. Bei esmė ta jog ji daryta nuo kažkokios modifikacijos kas ir turi kainą numušti 2x, bei įdėja platinta kaip sakant... 

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gerai, o čia aš būsiu galbūt šiek tiek nemandagus.

 

Klausyk, eWarz, pyzduk. Aiškiai parašyta, kad nesamonių rašyti nereikėtų. Jei vieną gini, kito ne, tai bent patylėk. Man blevyzgų nereikia. Pasižiūrėk savo komentarą anoje temoje ir tada nyk iš akių, dviveidi ;)

 

EDIT: Ačiū už redaguotą postą. Mažvaikis :)

Redaguota , nario Inwyax
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, o čia aš būsiu galbūt šiek tiek nemandagus.

 

Klausyk, eWarz, pyzduk. Aiškiai parašyta, kad nesamonių rašyti nereikėtų. Jei vieną gini, kito ne, tai bent patylėk. Man blevyzgų nereikia. Pasižiūrėk savo komentarą anoje temoje ir tada nyk iš akių, dviveidi ;)

 

EDIT: Ačiū už redaguotą postą. Mažvaikis :)

 

Bejia, negražu kalbėti jaigu nežinai tiesos.

 

Mano komentaras parašytas: 18:31

Tavo komentaras parašytas: 18:32

Tavo manymu kaip galėjau redaguoti ?

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš negaliu patikėti, kad vis dar yra tokių bacilų kaip tu :D

 

Tingiu net aiškintis su pacuku, kuris neaišku ko siekia. Bet tavo norui atsakysiu: tavo komentaras parašytas 18:29. Redaguotas 18:31, turbūt tuo metu, kai dar rašiau žinutę tau. Užsičiaupk, naudos iš tavęs čia jokios nėra. Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš negaliu patikėti, kad vis dar yra tokių bacilų kaip tu :D

 

Tingiu net aiškintis su pacuku, kuris neaišku ko siekia. Bet tavo norui atsakysiu: tavo komentaras parašytas 18:29. Redaguotas 18:31, turbūt tuo metu, kai dar rašiau žinutę tau. Užsičiaupk, naudos iš tavęs čia jokios nėra. Ačiū :)

 

 

tu pirma patrankyk savo galvele i siena ir pagalvok apie kaina kuria parases. + buvo platintas o tai nera sunku pasidaryt. bei maziau tildyk nes cia diskusiju forumas nores komentuos nores ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejaugi aš vėl vienas turėsiu gintis prieš armiją mažvaikių? Nenoriu būti nemandagus, nei ką, bet jūs lendate į temą, kurioje esate visiškai nreikalingi. Ne ta prasme, jog nepageidaujami, tiesiog jums ši tema yra visiškai neaktuali.

 

Nei norite pirkti, nei suprantate kas čia yra, nei turite kažką naudingo pasakyti ar patarti.

 

Didelė kaina? Pasižiūrėk į temą esančią žemiau. :)

Negana to, didelė kaina tau, galbūt kažkam tai normali suma. 

 

O jei tau persidaryti yra šitaip lengva, puiku. :) Gali sukurti savo kopiją ir pardavinėti dar pigiau ;) Ir jei norėsi rašyti, kad "neturi tam laiko" nu arba kažką panašaus į nuolatines atmazkes, tai geriau nieko nerašyk. :)

 

 

Ačiū, kad keliate mano temą. Piktybinių diskusijų aš čia nenoriu, bet nepagrįsto šmeižimo netoleruosiu. Taigi dar kartą pasakysiu: norėčiau, kad nerašinėtumėte nesamonių, jei neturite ką daugiau pasakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

geriau nepise proto ir netestave platinto modo nesnekekit cia nesamoniu, kaina gal ir didoka, ok kas supras tas pirks moda... kas nenori pirkt tas visada snekes palevas, kad tas negerai anas, kad per brangu ir pan... tad tie kas norit paburnot del kainos ir pan geriau isvis nerasykit, nes nieko tai nenulems :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirkčiau ir darysiu investicija, bet dar ne dabar, šaunu jog dar žmones užsiima CS'u ir gamina tokius darbus, labai tikiuosi jog nenusipirks koks pizdukas ir neišplatins nemokamai tokių darbų, nes tada investicija nueis šuniui ant uodegos :)

Rizikuoji pacanas, kadangi į tokį šūdą investuot tikrai neverta. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Man tikrai juokinga.. Iš kur pas jus tiek neapykantos? Žmogus bent kažką daro ir yra tikrai ne vienas ir ne du kuriam prireiks šitos modifikacijos. Man kyla toks įtarimas, kad tie kurie čia labiausiai hate'ina, tai arba neturi gyvenimo ir gyvena šitam forume ir tiesiog rašinėja kur kas papuola, arba rage'ina, nes neturi 150 eur. ir negali įpirkt  :cry: .

Tiek Karoli tu, tiek Tautvydas šaunuoliai esat, kad ką nors bent darot su tuo 1.6, tai linkiu jums tik sėkmės parduodant  :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 5 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2699 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...