Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ ĮVERTINKITE ] Naujausi darbai ( ifreak & exyno )


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

naujausi darbai:

  • hak.lt dizainas
  • {
    • #nupieštas - [ čia ],
    • #sukoduotas - [ čia ],
    • #live - [ čia ] ; 
  • },
  • diamondstate.lt dizainas
  • {
    • #nupieštas - [ čia ],
    • #sukoduotas - [ čia ],
    • #live - [ čia ];
    • #kasPakeista - Vietoj secodnary_nav, įdėti adminCP ir modCP linkai.
  • },
  • guardian.lt dizainas
    {

        #nupieštas - [ čia ],
        #sukoduotas - [
    koduojama ], 
        #live - [
    netrukus.. ]; 

    };
  • bus pildoma

info keliami bus tik mūsų bendri darbai, atskirus ifreak darbus galite pamatyti jo deviantart puslapyje.

 

taip pat teikiame piešimo ir kodavimo paslaugas

 

turėjote reikalų su mumis? parašykite čia atsiliepimą!

Redaguota , nario `exyno.

cleanlogo.png

Visai nieko

 
 
 
░░░░░░░░░░░░▄▄▄█▀▀▀▀▀▀▀▀█▄▄▄░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░░░░░░░░░░▀▀█▄▄░░░░░░░░
░░░░░░▄█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░░░░▀█▄░░░░░░
░░░░▄█▀░░░▄██▄▄▄▄▄▄▄██▄░░░░▄█▀▀▀▀██▄░░░░
░░░█▀░░░░█▀▀▀░░▄██░░▄▄█░░░██▀▀▀███▄██░░░
░░█░░░░░░▀█▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀░░░▀█▀▀▀▀███▄▄█░░
░█░░░░░░░░░▀▀█▄▄██▀▀░░░░░░░░▀▄▄▄░░░▄▄▀█░
█▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀▀▀▀▀░░▀█
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄░░░░█
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄██░░▀█░░░█
█░░░░░░░░░░░░░░█░░░▄▄▄█▀▀▀░░░▄█▀░░░░░░░█
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░░░░░█▀░░░░░░░░░█
█▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄█
░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░
░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░░
░░░█▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄█░░░
░░░░▀█▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄█▀░░░░
░░░░░░▀█▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄█▀░░HEY BRO

 

(redaguota)

Maladėč baxurai abu išmano savo darbą. Norėčiau kada su jumis suvalgyti cepelinų <šypsausi>.

u made me smile *smiling*

 

Puse byrkas, geras. Jei ne paslaptis, kiek gausi saibu uz sita?

17€ - piešimas po 7-15€ ir kodavimas po 10-15€. Už šitą dizainą ifreak paprašė 7€, o aš 10€ už kodavimą.

Redaguota , nario `exyno.

cleanlogo.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...