Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pristatau Badis*


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi esu Gytis , man 20 metu esu iš Kėdainių rajono. Dirbu ? Mokausi ? Kolkas nei to nei to , sunku Lietuvoje nėra darbo.. Bet greitu metu manau atsiras man viena laisva vieta ir pradirbęs puse metu kraustisiuos į kita miestą , atverti nauja gyvenimo lapą ir judėti į prieki ir pamiršti viska kas buvo senajame.. Esu toks mėgstantis pažaist tiek SA:MP tiek Mu-Online..  

 

Galbūt dauguma esa man mate , o gal net jau žino sampe su nickais : Gytis_Sygate , Badis_Meile , ir dar kažkokiais nepamenu :D senas žaidėjas esu , esu žaidęs LRG senajame iki 2013 , RLS , lmg ir kituose serveriuose..  

 

Mėgstu tai pat kartais dar MU paplėkt , jei randu tinkama serveri kuriame galėtum normaliai PVP paplėkt (BloodLust) 

 

Nežinau kodėl kūriau šia tema , galbūt norėjau sukurt kažką panašaus kaip Bloga bet deja nepavyko , nes neprisimenu kada kūriau kažką tokio panašaus... 

 

Esu draugiškas nuo senu laiku , ir neatsuku nugaros niekam kol jos neatsuka man..  

 

Na ateiti planuoju turėt SA:MP projektą , bet deja nemoku MApint ir Skriptint bet ar tai bėda ? Svarbu investuot turėt reikės pinigus , o investuot ateiti artimoj norėsiu 500E pradžioje , serveri žinoma laikyčiau ne dėl pelno o dėl žaidėju džiaugsmo ir noru tikėti kad yra tokiu serveriu kurie stengiasi dėl žaidėju o ne dėl pinigu.. 

 

Va dar mano foto jei kam įdomu... 

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/11951959_1162563163758748_5904995086006827714_n.jpg?oh=92d2101fd34d934a090cfdd288e8ebfb&oe=56CB2A5D

 

čia net nežinau iš kur visa tai gavau , visa apranga :D

Svarbu rožinis.

 

Tas su adidu karoce

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12187911_829571537155343_6878698102947516381_n.jpg?oh=cfc941bfb56c2bca58cae461fdefe237&oe=56B35EBA

 

Va dar viena jei įdomu 

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12107897_823414697771027_4182850498664831155_n.jpg?oh=96381d5a3cf6cfe5af7d119ecb14a924&oe=56C06519

 

 

Nežinau galbūt ir patiks jums tai ką čia privėliau :D

 

Patiko ? +Rep . nepatiko tik neminusuokit o rėkit iš visu plaučiu kas ir kaip :D

 

Jei reiks kokios nors betkokios pagalbos , visada galit rašyt maloniai atsakysiu ir padėsiu :)

Redaguota , nario Badis*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, malonu susipažinti :) Sėkmės siekiant tikslų ir rasti padoriai apmokamą darbą! :D;)

 

Sveikas.Manau rasiu jei ne teks keliaut pavalgyt emigrantu duonos :D 

 

Sveikas, malonu. striukytė sakyčiau visai nieko tokia. :D jau nuo kokios čiolės dovanų gavai.. :D bet kad tau 20 tikrai nepasakyčiau. sėkmės gyvenime. :)

Sveikas.  Joo ji tokia faina bet sako man būs šalta paskui tau atvešiu kita karta tau ja nes tau ji tinka..  :D Na visi taip sako kad neduotu  tiek visi jaunina mane.. Bet žinai ką ? man daugiau paneliu liks xixixi :DD Sėkmės ir tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Sveikas, malonu ;) Sėkmės forume ;)

Sveikas.

 

nu zdarova, narkūšas :DD

Zdarova nekalbėk už save ačiū

 

Sveikas, malonu. Smagu, kad stiliuką palaikai. :D Sėkmės 

Sveikas tai reikia reikia gi :D

 

;DDDDDDDD 20 metų tau? Man mažiau, bet atrodau vyresnis už tave. ;)

Nu ir kas kad tu atrodai vyresnis už mane ? Man geriau atrodyt jaunam negul va kaip tu sakai tu už mane mažesnis ir atrodai vyresnis tai čia yra nesamone bent jau man. :) Ir paneliu daugiau kai atrodai jaunas ir gražus :D

Redaguota , nario Badis*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas.

 

Zdarova nekalbėk už save ačiū

 

Sveikas tai reikia reikia gi :D

 

Nu ir kas kad tu atrodai vyresnis už mane ? Man geriau atrodyt jaunam negul va kaip tu sakai tu už mane mažesnis ir atrodai vyresnis tai čia yra nesamone bent jau man. :) Ir paneliu daugiau kai atrodai jaunas ir gražus :D

agirdi baxūrs, dar žodis, ir negausi administratoriaus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...