Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hi, taigi pasidaręs BOT'us serveryje pastebėjau, kad pradėjo neveikti pusė komandų, kurioms reikia ID( daleiskim /rangas [žaidėjo id] [rango id] ), kai bandau kitam žaidėjui nustatyti ID, jį nustato botui, bet nežaidėjui.

 

CMD:rangas(playerid, params[])
{
	if(pInfo[ playerid ][ factionlead ] > 0)
	{
	    new giveplayerid, rank;
		if(!sscanf(params, "ui", giveplayerid, rank))
	    {
	    	giveplayerid = ReturnUserID(params);
        	if(giveplayerid != INVALID_PLAYER_ID)
			{
				//if(IsPlayerNPC(giveplayerid)) return scmfail(playerid, -1, "12 kodas. klaida.");
				if(rank < 5) return scmfail(playerid, -1, "Rangas negali būti didesnis už 5!");
			    new String[256];
			    pInfo[ giveplayerid ][ jobrank ] = rank;
			    pInfo[ giveplayerid ][ jobskin ] = GetJobSkin(giveplayerid, pInfo[ giveplayerid ][ job ]);
			    SetPlayerSkin(playerid, GetJobSkin(giveplayerid, pInfo[ giveplayerid ][ job ]));
			    format(String, sizeof(String), ""COL_WHITE"Pakėlete darbuotojui "COL_GREY"%s "COL_WHITE"rangą!", PN(giveplayerid));
			    scmsuc(playerid, -1, String);
			    format(String, sizeof(String), ""COL_WHITE"Jūsų darbo direktorius "COL_GREY"%s "COL_WHITE"Jums pakėlė rangą į "COL_GREY"%s!", PN(playerid), GetJobRanking(playerid));
			    ShowPlayerDialog(giveplayerid, 9999, DIALOG_STYLE_MSGBOX, ""COL_WHITE"Darbo informacija", String, "Uždaryti", "");
			}
			else
			{
			    scmfail(playerid, -1, "Žaidėjas nėra prisijungęs!");
			}
    	}
    	else
    	{
    		scminfo(playerid, -1, "Naudojimas: "COL_GREY"/rangas [žaidėjo ID] [rango ID]");
    		scminfo(playerid, -1, "Paaiškinimas: "COL_GREY"Pakelsite darbuotojui rangą.");
    		scminfo(playerid, -1, "Rangų informacija: "COL_GREY"Iš viso yra 5 galimi rangai.");
    	}
    }
    else
    {
        scmerror(playerid, -1, "Jūs neesate jokio darbo direktorius!");
    }
	return 1;
}

Rangą nustato kaip ir minėjau botui, bet nežaidėjui ir po rango nustatymo - dingsta direktoriaus statusas.

CmCtyBW.png

Gal netyčia prikuri daug bot'ų o ne vieną? Mistika čia kažkokia. Daugiau klaidų kode kaip ir nėra.

if(rank < 5)
pakeisk dar į

if(rank > 5)

pasikeitęs jau, čia buvo išbandyti visus galimus variantus :D ne, viskas ok, sukuria tik 1 botą :D crashdetectorius klaidų nemeto, mysql logai taip pat. galvojau, gal klaida gali būti tame, jog ant localhost leidžiu?

CmCtyBW.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...