Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

The Walking dead serijos apžvalga S603


Ratmiras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sveiki bičiuliai! Mėgstate The Walking dead? Negalite išlaukti nei minutės, kada gi pagaliau bus įkelti naujos serijos? Mėgstate diskutuoti apie šį serialą? Bei turite tikrai įdomių minčių? Tad atsisėskite į savo patogius krėslus, pasidarykite karštos kavos, kakavos ar arbatos ir mėgaukitės mano serijos apžvalga kartu su manimi! Patiko? Like'inkit dalinkitės su draugais! Šitaip padėsite man be galo stipriai! Nepatiko? Kažką pastebėjote, o gal turite pasiūlymų ir idėjų? Rašykite savo nuomonę komentaruose. Mielai išklausysiu jūsų nuomones, mieli žiūrovai! 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atro kad Glenas isgivens man taip atrodo kad tas kur nusisove ant jo uzkrito ir ji valgo bet ne glena :D arba tik taip pasirode :\

 

Man ir taip atrodo :D Čia kaip kažkurioj serijoj.. Ant kažko žmogus užkrito, tą žmogų suvalgę, o tu kuris ant jo - nevalge - reiškia Glenas bus kraujuotas ir jo zombiai nevalgys, nes kaip Misone seniau su kraujais isitepdavo ir eidavo per zombių minią..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man ir taip atrodo :D Čia kaip kažkurioj serijoj.. Ant kažko žmogus užkrito, tą žmogų suvalgę, o tu kuris ant jo - nevalge - reiškia Glenas bus kraujuotas ir jo zombiai nevalgys, nes kaip Misone seniau su kraujais isitepdavo ir eidavo per zombių minią..

Vienas dalykas. Zombiai nepuola tai kas supuvę. Jie silpnai mato, bet gali girdėti. Ar užuodžia nežinau. Kažkurią seriją jie buvo išsitepę zombių krauju, supuvusia mėsa. Tikiuosi tai tiesa ir aš klystu. Nes Glenas man patinka. Jis vertas būti toliau! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Glenas pačiam pirmam sezone buvo išsitepes zombiena ir ėjo milžiniškoj zombių minioj per didelį miestą, ir ten matos, kad ne Glena valgo, o Nikola, nes žarnas traukia vos ka ne iš kaklo :D Jeigu ten tikrai ne Gleną valgo, tai gal palys po konteineriu tuo arba jo nepuls zombiai...

Redaguota , nario Matt.T
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rikas - Buvęs policininkas , todėl jis moka kovoti ir panašiai.. Bet manau Rikas išgyvens , išsigelbės nes jis turi sunu ir dukryte.

Glenas - Mažai šansu jog jis išgyvens ..

Rikas - pagrindinis aktorius, jis mirs tik kartu su serialu.

 

 

Gal čia spoilinimas,bet glenas mirė,gi the walking dead forume "status: dead" parašyta ^.^

Kartais tai nebus Helloween'o triukas? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na yra iš tikro daug variantų:

  • Pirma, jeigu Nikolas iš tikro nusišovė, tai galimas variantas, kad ant Gleno jisai užkrito, nes reik įsižiūrėti kaip krenta Nikolas ant Gleno.
  • Toliau. Kai Nikolui prasidėjo haliucinacijos (ar kas ten), tai galimas variantas, kad jisai įsivaizdavo kaip nusišauna save ar kažką tokio.

Na tai mano variantai ir tiek :)

Redaguota , nario SpirgiuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...