Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Skippa Da Flippa ft. Soulja Boy - Aquafina (Lyric Shot by Rotom Music)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3039 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nemaniau, kad dar taip įmanoma, bet aš nuo šitos dainos tiesiogine to žodžio prasme apsivėmiau. Gerai, kad beveik nieko šiandien nevalgiau, tai nedaug ir išsivėmiau. Tokio šlamšto jau senokai neteko girdėt. Tiesiog baisu iki ko nusirito muzika. Neskaitant to, kad dirbi su degradacija skatinančiomis „dainomis“(kabutes uždėjau, nes nekyla ranka to pavadinti daina), pats video irgi prastas. Žodžiai jau uždėti, dar niekas nieko nesako. Fontas negražus, prastai įskaitomas, teksto per daug į vieną vietą prikrauta. 

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemaniau, kad dar taip įmanoma, bet aš nuo šitos dainos tiesiogine to žodžio prasme apsivėmiau. Gerai, kad beveik nieko šiandien nevalgiau, tai nedaug ir išsivėmiau. Tokio šlamšto jau senokai neteko girdėt. Tiesiog baisu iki ko nusirito muzika. Neskaitant to, kad dirbi su degradacija skatinančiomis „dainomis“(kabutes uždėjau, nes nekyla ranka to pavadinti daina), pats video irgi prastas. Žodžiai jau uždėti, dar niekas nieko nesako. Fontas negražus, prastai įskaitomas, teksto per daug į vieną vietą prikrauta. 

 

Kiekvienas turi savo mėgiamą stilių, pavyzdžiui man nepatinka jūsų visokie bumčikai ar pjūklai kitaip vadinami dubstepu. O dėl video tai dar mažai dirbau prie vegas'o ,bet po biški tobulėsiu. Anyway, dėkui už nuomonę, lukonicai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, kodėl čia kažkas apsivėmė, gal koks gripas ar kas. Daina nemano stiliaus, bet neapie tai. Galėtų būt gražesnis background ir font, nes kažkaip bent man nesižiūri. 

Galbūt jeigu skaitytum ir protu mąstytum, suprastum, dėl ko čia kažkas apsivėmė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie to pačio dar dalyko likai.. :DD Žodžiu asmeniškai pasakius tokios dainos man labai nepatinka, jos labai išdarkytos ir kai kur labai įžeidinėjančių vietų tam tikriems asmenims galimą įžvelgti.. O pats fontas, fonas ir kitką ką mačiau tikrai netiko ir buvo negražu. 

p.s viską sudėjus nekoks rezultatas, 30/100.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3039 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...